Zagnieżdżone etykiety i podgląd - nowe funkcje w Gmailu

Redakcja

09.04.2010 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Google poinformowała o wzbogaceniu usługi Google Labs w poczcie Gmail o kolejne funkcje. Są nimi podgląd wiadomości oraz zagnieżdżone etykiety.

Google co pewien czas dodaje do Google Labs poczty Gmail nowe, eksperymentalne funkcje, które mogą przetestować wszyscy użytkownicy. Niektóre z tych dodatków po okresie próbnym zostają włączone do poczty jako domyślne.

Pierwsza z testowych nowości umożliwia szybkie podejrzenie e-maila w nowym okienku poprzez kliknięcie go prawym przyciskiem myszy. Takie rozwiązanie z pewnością okaże się przydatne w momencie, gdy użytkownik chce przejrzeć szybko kilka wiadomości. Po włączeniu zagnieżdżonych etykiet możliwe jest natomiast stworzenie z nich drzewa. Jak pisze na swoim blogu Google, etykiety są bardziej elastyczne niż foldery, ponieważ dany e-mail może mieć kilka etykiet, nie może natomiast być w kilku folderach jednocześnie. Aby utworzyć drzewo etykiet należy kliknąć odnośnik Utwórz nową etykietę, a następnie podać jej nazwę w formie Etykieta główna/Nazwa nowej etykiety.

Nowe funkcjonalności można przetestować już teraz. W tym celu wystarczy udać się do ustawień Google Labs i włączyć nowo dodane funkcje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)