Zaprojektuj koszulkę i pojedź na HotZlot — rozstrzygnięcie konkursu

Zaprojektuj koszulkę i pojedź na HotZlot — rozstrzygnięcie konkursu

Redakcja
06.06.2012 19:28, aktualizacja: 06.06.2012 20:57

Nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzcy naszego konkusu na najlepszy projekt koszulki dobrychprogramów!

Dla przypomnienia, pod koniec kwietnia zaprosiliśmy Was do podzielenia się wizją jak powinna wyglądać koszulka dobrychprogramów. Nie musiał to być profesjonalny projekt — zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na pomysł, kompozycję, a dopiero w dalszej kolejności na aspekty techniczne. Koszulka mogła mieć dowolny kolor i dowolny nadruk. Warunek był tylko jeden: musiał to być autorski projekt. Dla autora najlepszego z nich przewidzieliśmy wejściówkę na tegoroczny HotZlot, który odbędzie się w dniach 13-15 lipca w klimatycznym Zamku na Skale koło Lądka Zdroju. Zwycięzcę będzie też czekać prawdziwa sława i chwała ;) Koszulki według jego projektu będą rozdawane uczestnikom tegoż HotZlotu.

Zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wpłynęło ponad 200 projektów, co za tym idzie jury złożone z członków redakcji miało niezwykle trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie do finałowej dziesiątki wytypowaliśmy prace przesłane przez Adriana Chlubka, Aleksandera Antoniewicza, Banana, Macieja Gmurowskiego, Olmekę, Ostatniego Mohikanina, Pawła Smoleńskiego, s-p-i-na i WODZA (pierwszy i drugi projekt).

Czas ogłosić zwycięzcę, a właściwie zwycięzców bo dwa projekty spodobały nam się do tego stopnia, że postanowiliśmy przyznać nie jedną, a dwie pierwsze nagrody. Szczęśliwcami są Olmeca i Maciej Gmurowski — gratulujemy i zapraszamy Was na HotZlot 2012! Która koszulka trafi do uczestników HotZlotu niech pozostanie jednak na razie słodką tajemnicą ;) Pierwsza, druga, a może obie — kto wie? Autorzy pozostałych finałowych prac otrzymają od nas koszulki dobrychprogramów i upominki naszych partnerów.

Korzystając z okazji chcielibyśmy zapowiedzieć, że rejestracja na HotZlot ruszy jeszcze w tym tygodniu. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie udziałem i ograniczoną liczbę miejsc, spotkanie kierujemy przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami, wartościowymi komentarzami, postami na forum czy zgłoszeniami interesujących programów. Podczas pierwszego etapu będą mogły rejestrować się osoby, które otrzymają od nas indywidualne zaproszenia. Szanse na udział w dorocznym spotkaniu czytelników chcemy dać jednak absolutnie każdemu więc od 18 czerwca chęć udziału będzie mógł zgłaszać absolutnie każdy (tu o otrzymaniu wejściówki zdecyduje losowanie). Planujemy ponadto jeszcze kilka konkursów w których będzie można taką wejściówkę zdobyć. Szczegóły już niebawem!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy do oglądania i komentowania pozostałych prac na naszym profilu na Facebooku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (84)