iOSPodróże i transportKomunikacja zbiorowazbiletem
zbiletem ikona

zbiletem

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja zBiletem służy do przechowywania elektronicznych biletów okresowych na przejazd komunikacją zbiorową w kilku miastach w Polsce.

Z programu zBiletem skorzystają pasażerowie komunikacji następujących miast Polski: Włocławka, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi, Rzeszowa, Inowrocławia oraz Nysy. Aplikacja działa w prosty sposób. Najpierw trzeba założyć konto w usłudze, na stronie internetowej Zbiletem.pl. Następnie należy wybrać interesujące nas miasto i kupić jeden z biletów dostępnych w ofercie. Po zalogowaniu się na konto w aplikacji mobilnej, kupiony bilet będzie widoczny i możliwy do okazania odpowiednim służbom w trakcie kontroli biletowej. To sprawi, że będzie on dostępny przez cały czas - nawet, gdy zmienimy smartfon, z którego korzystamy, wystarczy bowiem jedynie zainstalować aplikację na nowym urządzeniu. A jeśli zdarzy się, że padnie nam akumulator w smartfonie, wówczas podczas sprawdzania biletu przez kontrolerów wystarczy podać numer PESEL, a nasze dane zostaną pobrane z systemu i posłużą jako podstawa podczas kontroli.

Dodatkowe informacje o usłudze są dostępne na stronie internetowej Zbiletem.pl. Program przeznaczony jest na iPhone'y oraz iPady.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań65
Data aktualizacji20 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
zbiletem ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)