Zdjęcia Google dostały sortowanie albumów. Znów tylko dla wybranych

Zdjęcia Google dostały sortowanie albumów. Znów tylko dla wybranych
Zdjęcia Google dostały sortowanie albumów. Znów tylko dla wybranych

04.11.2019 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z jednej strony miło słyszeć o kolejnych usprawnieniach w Zdjęciach Google, z drugiej kolejny raz nie doświadczymy ich na własnej skórze, bo do Polski nie trafiły. Przynajmniej na razie. Google Photos otrzymało sortowanie albumów.

Już nie tylko pojedyncze zdjęcia wewnątrz. Jak informuje 9to5google, teraz też da radę sortować całe albumy w Zdjęciach Google. A przynajmniej mogą to robić ci, do których trafiła aktualizacja. Ostatnio pisaliśmy o widgecie YouTube Music, który pozwala sterować utworami i podglądać bieżącą treść podobnie jak aktywny element ekranowy z Google Play Music. Niestety aktualizacja pojawiła się w Polsce dopiero po kilku dniach, ale w końcu jest.

Zdjęcia Google z nowościami w Polsce? Poczekamy, pewnie kiedyś będą

Ze Zdjęciami Google jest mniej ciekawie, to nie tylko kilkudniowe poślizgi, ale wiele tygodni czekania. W ich trakcie na zachodzie Google Photos jest prężnie rozwijane (np. o funkcję drukowania), ale polska edycja na razie stoi w miejscu. Raczej to nie tak, że nigdy nie dostaniemy nowych możliwości, ale Google traktuje nas jako o wiele mniej ważny rynek i zapewne jeszcze trochę poczekamy na nowości.

Zdjecia Google i sortowanie albumów? Na razie brak, przynajmniej u nas. (fot. Jan Domański)
Zdjecia Google i sortowanie albumów? Na razie brak, przynajmniej u nas. (fot. Jan Domański)

Dzięki dodanemu przełącznikowi nasza galeria, a w zasadzie wchodzące w jej skład albumy, mogą być sortowane zgodnie z tytułem, datą modyfikacji czy najnowszymi fotografiami. Jeśli ktoś tworzy sporo nowych albumów i segreguje zdjęcia, a nie (jak pewnie większość) zachowuje je ciągiem, to całkiem niezły dodatek. Ale tak jak wspominałem, nie wiadomo kiedy w Polsce otrzymamy stosowne aktualizacje aplikacji Zdjęcia Google.

Aplikację możesz pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)