r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zdjęcia Google

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Aplikacja Zdjęcia Google to klient usługi służącej do przechowywania zdjęć w chmurze firmy Google. Dzięki niej urządzenie może wykonywać automatyczną kopię zapasową fotografii wykonanych smartfonem i tabletem. Oprócz tego użytkownik może udostępniać obrazy, edytować je i przeglądać w automatycznie tworzonych kolekcjach.

Galeria programu

Program stanowi wierne odzwierciedlenie wszystkich funkcji jakie oferuje webowa usługa Zdjęcia Google – tyle tylko, że jest przeznaczony dla Androida. Znajdziemy tu więc wyszukiwarkę zdjęć, możliwość przeglądania i tworzenia kolekcji (albumów), a także automatycznego poprawiania fotografii. Usługa producenta rozpoznaje miejsca, czas, a także osoby znajdujące się na zdjęciach i na tej podstawie tworzy albumy zupełnie automatycznie. Dostępny w programie asystent poinformuje nas o tym, stworzy również panoramę z podobnych zdjęć i przygotowany specjalnie dla nas pokaz slajdów złożony z obrazów.

Aplikacja pozwala na edytowanie zdjęć poprzez nakładanie na nie efektów, przycinanie, obracanie, a także regulację niektórych parametrów (np. kontrast). Znajdziemy tu także opcję udostępniania do Facebooka, Twittera, Google+, jak również opcję uzyskiwania linków do pojedynczych zdjęć. Program pozwala ponadto na wykonywanie automatycznej kopii zapasowej – nie musimy się przejmować utratą zdjęć z zagubionego lub skradzionego urządzenia, usługa wykona ich automatyczną kopię i zapisze w chmurze producenta w ramach nieograniczonej przestrzeni. Aplikacja jest udostępniana za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Tęsknisz za Picasą? Nowe Zdjęcia Google właśnie zastąpiły ją z nawiązką

62
OPROGRAMOWANIE 17.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wczoraj informowaliśmy, że spore nowości trafią lada moment do Zdjęć Google. Mimo że prezentowały się one dość atrakcyjnie, to jednak kolejne suwaki i filtry to z pewnością nie jest coś, co może powalać w 2016 roku. Podobnie jak zapewnienia o tym, że w automatyzację edycji zaangażowana została sztuczna inteligencja, głębokie uczenie i inne techniki, które spotykamy w najbardziej prozaicznych sytuacjach. Dziś, kiedy nowa wersja Zdjęć Google jest już ogólnodostępna, trzeba przyznać, że aktualizacja jest rzeczywiście godna uwagi, zaś dodatkowe możliwości edycji oddają w ręce użytkownika…

Aktualizacja Zdjęć Google: w nowej wersji rozbudowany edytor i inteligentne filtry

3
OPROGRAMOWANIE 16.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Google wydało dziś nową aplikację na Androida związaną z fotografią, PhotoScan, która umożliwia wygodną i całkiem skuteczną cyfryzację tradycyjnych zdjęć. Nie jest to jednak jedyna dzisiejsza nowość, jaką korporacja przygotowała w kwestii aplikacji fotograficznych: nowości trafiły także do Zdjęć Google. Nowa wersja nie jest jeszcze ogólnodostępna, jednak aktualizacji można oczekiwać lada moment, najpewniej jeszcze dziś. Najważniejsza nowość w nowej wersji Zdjęć Google zaprezentowana została na oficjalnym koncie aplikacji i usługi na Twitterze. W najnowszej wersji sporej aktualizacji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.