Zelda Forever na weekend

Zelda Forever na weekend04.06.2010 17:36
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pozycję Zelda Forever - wciągającą grę logiczną, w której wcielając się w rolę elfa Linka, staramy się usunąć wszystkie bloki skalne pojawiające się na różnych kondygnacjach "Wieży Zła", gdzie znajduje się właśnie nasz bohater.

Gra wymaga od nas dużej spostrzegawczości, sprawnego i szybkiego myślenia, ale przede wszystkim umiejętności planowania i przewidywania swoich ruchów w dolnych obszarach wieży. W dalszej części gry pomocne okazują się takie atrybuty jak dodatkowe drabiny, bomby czy rezerwowe bloki skalne, których umiejętne wykorzystanie daje przepustkę do szybkiego przejścia do kolejnego układu.

Grę Zelda Forever można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Zdecydowanie polecamy recenzję GTA na Dzikim Zachodzie, czyli świetnego Red Dead Redemption, a także poniekąd duchowego spadkobiercy Burnouta w postaci Split/Second: Velocity. Sypiemy również konkretnymi informacjami odnośnie Call of Duty: Black Ops oraz Sid Meier's Civilization V.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)