Zestaw aplikacji MSN od Microsoftu trafia na Androida i iOS

Zestaw aplikacji MSN od Microsoftu trafia na Androida i iOS

Zestaw aplikacji MSN od Microsoftu trafia na Androida i iOS
Paweł Piskurewicz
11.12.2014 19:53, aktualizacja: 11.12.2014 20:06

Gdy trzy miesiące temu Microsoft startował z nową odsłoną serwisu MSN zapowiedział, że dotychczasowa kolekcja aplikacji dostępna na Windows Phone trafi także na iOS i Androida. Słowa dotrzymał większość z aplikacji MSN jest już dostępna w sklepie App Store oraz Google Play.

Aplikacje MSN (kiedyś aplikacje bing) to zestaw programów dotyczących różnych aktywności życiowych. Zdrowie, wiadomości, finanse, kuchnia, podróże, to tylko część z ich zakresu. Od dawna są one dostępne dla posiadaczy systemu Windows Phone 8 oraz Windows 8. Od niedawna stanowią także integralną część wspomnianego już serwisu MSN. W dużej mierze bazują na lokalnych treściach, niezależnie czy dotyczy to wiadomości, sportu czy też przepisów kulinarnych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dzięki premierze na system Android oraz iOS nasze dane mogą być synchronizowane pomiędzy wszystkimi najważniejszymi platformami. Co dla wielu może być istotne, posiadanie konta/logowanie nie jest niezbędne aby korzystać z aplikacji. Poniżej lista udostępnionych dziś programów:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Z dotychczasowych aplikacji MSN zabrakło jedynie MSN Podróże, które pojawią się wkrótce. Wszystkie powyżej wymienione programy dostępne są za darmo. Niestety zarówno w wersji na iOS jak i na Androida zabrakło wsparcia dla widgetów, czy też bardziej specyficznych możliwości systemu. Usługi MSN są dostępne także z poziomu strony www, która bardzo dobrze dopasowuje się do ekranów urządzeń mobilnych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)