Zimbra Desktop ikona

Zimbra Desktop7.3.1

MacOSInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailZimbra Desktop
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zimbra Desktop to bardzo klasyczny, otwarty program biurowy, łączący klienta poczty, kalendarz, listę zadań do zrobienia i schowek na pliki z możliwością przeszukiwania. Pakiet obsługuje konta IMAP, POP3, a testowo także Exchange.

Zimbra pozwala prowadzić komunikację, organizować spotkania, zarządzać projektami i organizować sobie pracę biurową. Klient poczty i kalendarz działają z różnymi typami kont, przy czym trzeba się liczyć z problemami z kontami Exchange, których obsługa wciąż jest w fazie testowej.

Zimbra Desktop ułatwia konfigurację kont pocztowych w popularnych usługach, jak Gmail czy Yahoo!, a także pozwala wprowadzać informacje ręcznie. W programie można prowadzić książę adresową, osobno od systemowej i z automatycznym zapisem danych nadawców i odbiorców maili. Wszystkie dane można przeszukiwać z pomocą zaawansowanej wyszukiwarki.

Ważne pliki można zapisywać w „aktówce”, jest tu też notes i lista zadań. W rogu zawsze wyświetlany jest niewielki kalendarz, pokazujący bieżący miesiąc.

Możliwości programu można rozszerzać wtyczkami, zwanymi Zimletami.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSynacor
Liczba pobrań158
Data aktualizacji28 mar 2018
Rozmiar pliku189.53 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Zimbra Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)