Zimbra Desktop ikona

Zimbra Desktop7.3.1

WindowsInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailZimbra Desktop
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zimbra Desktop to program łączący klienta poczty, kalendarz, listę zadań do zrobienia i wygodny schowek na ważne pliki z możliwością przeszukiwania. Pakiet obsługuje konta IMAP, POP3, a testowo także Exchange.

Zimbra to darmowy, otwarty program, który pozwala zarządzać komunikacją, planować spotkania, zapisywać zadania do zrobienia i robić wszystko to, co jest potrzebne przy organizacji pracy biurowej. Klient poczty i kalendarz działają z różnymi typami kont, przy czym trzeba się liczyć z problemami z kontami Exchange.

Zimbra Desktop ułatwia konfigurację kont pocztowych w popularnych usługach, jak Gmail czy Yahoo!. W programie można także prowadzić książę adresową i automatycznie zapisywać dane osób, z którymi prowadzona jest korespondencja. Ważne pliki można zapisywać w „aktówce”, znalazła się tu także osobna część na notatki i na zadania do zrobienia. W rogu zawsze wyświetlany jest niewielki kalendarz, pokazujący bieżący miesiąc. Wszystkie dane można przeszukiwać z pomocą zaawansowanej wyszukiwarki.

Możliwości programu można rozszerzać wtyczkami, zwanymi Zimletami.

Udostępnij
Zimbra Desktop 7.3.1wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
ProducentSynacor
Liczba pobrań6 632
Data aktualizacji28 mar 2018
Rozmiar pliku101.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Zimbra Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)