WindowsInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailZimbra Desktop
Zimbra Desktop ikona

Zimbra Desktop7.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zimbra Desktop to program łączący klienta poczty, kalendarz, listę zadań do zrobienia i wygodny schowek na ważne pliki z możliwością przeszukiwania. Pakiet obsługuje konta IMAP, POP3, a testowo także Exchange.

Zimbra to darmowy, otwarty program, który pozwala zarządzać komunikacją, planować spotkania, zapisywać zadania do zrobienia i robić wszystko to, co jest potrzebne przy organizacji pracy biurowej. Klient poczty i kalendarz działają z różnymi typami kont, przy czym trzeba się liczyć z problemami z kontami Exchange.

Zimbra Desktop ułatwia konfigurację kont pocztowych w popularnych usługach, jak Gmail czy Yahoo!. W programie można także prowadzić książę adresową i automatycznie zapisywać dane osób, z którymi prowadzona jest korespondencja. Ważne pliki można zapisywać w „aktówce”, znalazła się tu także osobna część na notatki i na zadania do zrobienia. W rogu zawsze wyświetlany jest niewielki kalendarz, pokazujący bieżący miesiąc. Wszystkie dane można przeszukiwać z pomocą zaawansowanej wyszukiwarki.

Możliwości programu można rozszerzać wtyczkami, zwanymi Zimletami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
ProducentSynacor
Liczba pobrań7 024
Data aktualizacji28 mar 2018
Rozmiar pliku101.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Zimbra Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)