Złap je wszystkie na smartfonie! Pokemon GO to gra wspomaganej rzeczywistości

Złap je wszystkie na smartfonie! Pokemon GO to gra wspomaganej rzeczywistości

Złap je wszystkie na smartfonie! Pokemon GO to gra wspomaganej rzeczywistości
06.07.2016 11:32, aktualizacja: 07.07.2016 13:35

Pokemony są wiecznie żywe, co pokazuje bardzo duże zainteresowanie grami z Kieszonkowymi Potworami. W wybranych krajach, właśnie została wydana produkcja Pokemon GO na Androida i iOS. Szczęśliwy mogą już zostać trenerami Pokemon.

W Pokemon GO łapiemy Pokemony, a potem wystawiamy je do pojedynków. Gra wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, wbudowana w urządzenie mobilna kamera rejestruje świat, na który to nakładany jest trójwymiarowy Pokemon. Uatrakcyjnia to zabawę, przenosząc w pewnym sensie wirtualny świat do naszego.

Discover Pokémon in the Real World with Pokémon GO!

Pokemon GO właśnie wylądowało w Sklepie Play i AppStore. Niestety, producent zdecydował się udostępnić produkcję w wybranych krajach – Australia i Nowa Zelandia. Pozwolić ma to na znalezienie i wyeliminowanie błędów, w celu wydania poprawionej wersji na inne rynki. Kolejna na liście jest Japonia, natomiast Amerykanie i Europejczycy muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać. Nie ma dokładnych dat premiery, ale powinna ona nastąpić niebawem, a przynajmniej na to liczymy.

Jeśli nie zamierzacie czekać na polską premierę Pokemon GO w oficjalnych sklepach z aplikacjami, to możecie zainstalować wersję oznaczoną jako 0.29 z obrazu instalacyjnego APK. Gra wymaga Androida przynajmniej w wersji 4.4 i nie działa jeszcze na testowym Androidzie N. Zapraszamy do naszej bazy oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)