Złap je wszystkie na smartfonie! Pokemon GO to gra wspomaganej rzeczywistości

Złap je wszystkie na smartfonie! Pokemon GO to gra wspomaganej rzeczywistości

06.07.2016 11:32, aktual.: 07.07.2016 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pokemony są wiecznie żywe, co pokazuje bardzo duże zainteresowanie grami z Kieszonkowymi Potworami. W wybranych krajach, właśnie została wydana produkcja Pokemon GO na Androida i iOS. Szczęśliwy mogą już zostać trenerami Pokemon.

W Pokemon GO łapiemy Pokemony, a potem wystawiamy je do pojedynków. Gra wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, wbudowana w urządzenie mobilna kamera rejestruje świat, na który to nakładany jest trójwymiarowy Pokemon. Uatrakcyjnia to zabawę, przenosząc w pewnym sensie wirtualny świat do naszego.

Discover Pokémon in the Real World with Pokémon GO!

Pokemon GO właśnie wylądowało w Sklepie Play i AppStore. Niestety, producent zdecydował się udostępnić produkcję w wybranych krajach – Australia i Nowa Zelandia. Pozwolić ma to na znalezienie i wyeliminowanie błędów, w celu wydania poprawionej wersji na inne rynki. Kolejna na liście jest Japonia, natomiast Amerykanie i Europejczycy muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać. Nie ma dokładnych dat premiery, ale powinna ona nastąpić niebawem, a przynajmniej na to liczymy.

Jeśli nie zamierzacie czekać na polską premierę Pokemon GO w oficjalnych sklepach z aplikacjami, to możecie zainstalować wersję oznaczoną jako 0.29 z obrazu instalacyjnego APK. Gra wymaga Androida przynajmniej w wersji 4.4 i nie działa jeszcze na testowym Androidzie N. Zapraszamy do naszej bazy oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)