Znamy kolejnego zwycięzcę, zaczynamy nowy tydzień z diodą

Znamy kolejnego zwycięzcę, zaczynamy nowy tydzień z diodą24.09.2012 12:22
Redakcja

Serdeczne gratulacje dla użytkownika hornet17, który stał się właśnie szczęśliwym posiadaczem Nokii Lumii 800 — nagrody tygodnia za drugi tydzień w naszym konkursie z diodą. Cały czas czekają kolejne nagrody, w końcu jeszcze dwa tygodnie konkursu — zapraszamy wszystkich do zabawy :-)

Wczorajsze zadanie specjalne przetasowało nieco czołówkę rankingu tygodniowego, w którym faworytem jak dotąd był mkwm. Niestety wczoraj spóźnił się z odpowiedzią o kilka minut, co bez skrupułów wykorzystał właśnie hornet17. Ostatecznie zwycięzca tygodnia wyprzedził mkwm o 5 punktów z łącznym tygodniowym czasem na poziomie 16 minut. Wczorajszy dzień był dla horneta17 szczególny nie tylko z uwagi na wygraną w rankingu tygodniowym, ale także dziennym, co dodatkowo pozwoliło mu zgarnąć nagrodę dzienną w postaci zestawu: karta pamięci microSD 16 GB z kompletem adapterów i koszulka portalu dobreprogramy. Drugie miejsce wczorajszego dnia zajął adammo i on również otrzymuje nagrody dzienne.

350031776493823937

Jak zwykle rozlosowaliśmy także dodatkową koszulkę wśród wszystkich, którzy wzięli wczoraj udział w konkursie — niezależnie od czasu czy nawet poprawności udzielonej odpowiedzi. Tym szcześliwcem okazał się FaUst, gratulujemy :-) Losowanie dodatkowej koszulki codziennie, dlatego warto brać udział nawet jeśli przegapiliśmy diodę lub nie jesteśmy pewni odpowiedzi.

mkwm nadal jednak prowadzi w rankingu generalnym i ma tam jak na razie sporą przewagę nad zajmującym drugą lokatę użytkownikiem spooqy — ponad 50 minut. Wszystko jeszcze może się zdarzyć, dlatego zachęcamy Was do jeszcze większej mobilizacji. Zapraszamy także do zabawy tych, którzy jeszcze nie odpowiedzieli na żadne pytanie. Specyfika konkursu sprawia, że można włączyć się do niego w każdej chwili i nadal mieć szansę na atrakcyjne nagrody. W puli czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, smartfony Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone, a także karty pamięci microSD 16 GB, wejściówki na HotZlot i Microsoft Technology Summit oraz unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (78)