WindowsDomKsiążki kucharskieZombiE Przepisy

ZombiE Przepisy1.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ZombiE Przepisy to prosta książka kucharska, stworzona przez Grzegorza Drozda. Umożliwia ona wygodne notowanie oraz przeglądanie ulubionych przepisów kulinarnych, a także ich wydruk w przejrzystej i estetycznej formie.

Domyślnie w programie nie znajdziemy niestety żadnych przepisów. Po instalacji aplikacji użytkownik musi je dodać ręcznie. Operacja ta nie jest w żaden sposób skomplikowana i ogranicza się jedynie do wpisania w odpowiednich polach tekstowych informacji na temat ilości składników i sposobie przyrządzenia dania. Dodatkowo użytkownik określić może liczbę porcji oraz ilości kalorii, jaką posiadało będzie przygotowane jedzenie. Kolejne pola przeznaczone są do wpisania informacji o autorze przepisu, a także wczytania zdjęcia potrawy w formacie JPG.

Do dyspozycji użytkownika oddano również wyszukiwarkę, pozwalającą sprawnie odnajdywać interesujące na przepisy (zgodnie z określonymi kryteriami). Ciekawą funkcją jest podgląd wydruku, który poza swoim pierwotnym przeznaczeniem służyć może również do wygodnego przeglądania zawartości naszej bazy przepisów. ZombiE Przepisy oferuje kilka prostych i czytelnych stylów prezentacji gotowych przepisów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań7 039
Data aktualizacji15 maj 2012
Rozmiar pliku1.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)