Zortrax udostępnia Bibliotekę Modeli 3D dla każdego #prasówka

Zortrax udostępnia Bibliotekę Modeli 3D dla każdego #prasówka

Zortrax udostępnia Bibliotekę Modeli 3D dla każdego #prasówka
19.04.2016 09:07

Firma Zortrax, jeden z europejskich liderów technologii druku 3D poinformował, że jego autorska Biblioteka Modeli, dotychczas wchodząca w skład oprogramowania Z-SUITE, została wyodrębniona i jest już ogólnodostępna dla każdego użytkownika pod adresem library.zortrax.com.Doskonałe narzędzie dla każdegoBiblioteka Modeli to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu użytkownik może trzymać wszystkie swoje projekty w jednym miejscu i mieć do nich stały dostęp z różnych urządzeń. Narzędzie eliminuje częsty problem bałaganu oraz braku odpowiednio skatalogowanych projektów. Wbudowana wyszukiwarka modeli znacznie skraca czas potrzebny na odnalezienie interesującego nas elementu, a możliwość przeglądania dostępnej bazy po określonych kategoriach tematycznych pomaga w odszukiwaniu niezbędnych zasobów.

Obraz

Biblioteka to również miejsce, w którym użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i wynikami prac oraz korzystać z porad innych, również dzięki możliwości rejestracji za pomocą konta na Facebooku. Dostępne w aplikacji modele można komentować, dodawać do ulubionych,  pobierać, edytować i udostępniać w mediach społecznościowych. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownik nie musi już budować od podstaw wszystkich elementów projektu – ma możliwość wykorzystania istniejących modeli i po niewielkich modyfikacjach zastosowania ich we własnym projekcie. Dodatkowo możliwość komentowania poszczególnych projektów pozwala na bieżąco konsultować się z innymi specjalistami i udoskonalać swoje pomysły. W Bibliotece znajdują się również pracę wielu znanych twórców, takich jak Samuel Bernier, Joe Bowers, Craig Barr i NIXA.

To duży krok w kierunku dalszego rozwoju Biblioteki Modeli i autorskich rozwiązań Zortrax. Od momentu wprowadzenia narzędzia do oprogramowania Z-SUITE, co miesiąc zasoby wzbogacały się o kolejne projekty. Bardzo chcemy, aby Biblioteka stała się centrum społecznościowym, zrzeszającym najlepszych specjalistów i pasjonatów druku 3D z całego świata. Dlatego też postanowiliśmy udostępnić ją wszystkim użytkownikom, nie tylko klientom Zortrax. Jestem pewien, że dzięki intuicyjnemu interfejsowi i błyskawicznej możliwości rejestracji, Biblioteka Modeli Zortrax już wkrótce dołączy do grona największych baz gotowych modeli 3D – powiedział Rafał Tomasiak, CEO Zortrax.

Obraz

Źródło inspiracji

Użytkownicy którzy zarejestrują się w Bibliotece Modeli uzyskają dostęp do kultowych projektów prezentowanych przez Zortrax, takich jak Robotic Arm, Maska Superbohatera czy obudowa głośników, wraz z instrukcjami, w których znajdują się informacje dotyczące złożenia poszczególnych części oraz montażu elektroniki. Edycja gotowych projektów umożliwi dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkowników, a możliwość komentowania pozwoli na wymianę opinii odnośnie użytych materiałów i ustawień drukowania.

Wyjątkowe oferty

Firma Zortrax z okazji udostępnienia Biblioteki przygotowała również wyjątkowe promocje, które pomogą użytkownikom wypróbować wszystkie najlepsze projekty. Tylko teraz, przy zakupie pakietu zawierającego 4 materiały do druku Z-ULTRTAT, użytkownik otrzyma jedną szpulę Z-ABS za darmo. Ci którzy potrzebują dodatkowej mocy lub chcieliby rozpocząć przygodę z technologią druku 3D, mogą skorzystać z 10% rabatu na zakup drukarki 3D Zortrax M200. Wystarczy wejść na stronę store.zortrax.com i podać kod: 10%M200.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)