Zowie na IEM 2019: różowe lub błękitne myszki z serii Divina

Strona głównaZowie na IEM 2019: różowe lub błękitne myszki z serii Divina
03.03.2019 20:52

Zobacz też

Ekstrawagancja czy ukłon w stronę żeńskiej części graczy? Ciężko powiedzieć. Fakt jest natomiast taki, że główną atrakcją na stoisku Zowie podczas IEM Katowice 2019 były różowe i błękitne myszki z nowej linii produktowej Divina. Łącznie zaprezentowano aż cztery modele.

bEpTzUoR

Przy czym tak naprawdę chodzi o ten sam sprzęt, tyle że oferowany z różnymi obudowami. I tak, wszystkie cztery myszki mają sensor 3360, regulację dpi w zakresie 400 - 3200, częstotliwość raportowania do 1000 Hz i przycisk odpowiedzialny za zmianę czułości. Różnice ograniczają się do kształtu i wielkości obudowy, co jednak wpływa bezpośrednio na wybór konkretnego typu.

  • Slider item
  • Slider item

EC1-B i EC2-B są profilowane dla osób praworęcznych, a S1 i S2 – symetryczne. Z czego w każdej parze znajduje się model zarówno nieco większy, jak i nieco mniejszy, a ponadto można wybierać spośród trzech wersji kolorystycznych: klasycznej czarnej, różowej i błękitnej.

bEpTzUoT

Sugerowana cena detaliczna to 319 zł, niezależnie od wybranego wariantu i koloru. W dokładnie takiej cenie myszki oferuje sklep Morele.net, będący w tym przypadku głównym partnerem Zowie.

Udostępnij:
bEpTzUpP