Zrealizuj swój pomysł, wygraj 20 tysięcy złotych i pokaż aplikację podczas Code::Dive

Zrealizuj swój pomysł, wygraj 20 tysięcy złotych i pokaż aplikację podczas Code::Dive

Zrealizuj swój pomysł, wygraj 20 tysięcy złotych i pokaż aplikację podczas Code::Dive
11.07.2014 21:37

W listopadzie we Wrocławiu odbędzie się organizowana przez oddział Nokii konferencja Code::Dive, kierowana przede wszystkim do programistów. Zanim zostanie otwarta rejestracja na wydarzenie, organizatorzy ogłosili konkurs.

Konkurs towarzyszący konferencji odbywa się pod hasłem This is the road to smartCity. Jeśli więc pasjonujesz się nowymi technologiami i masz pomysł na innowacyjną aplikację, która uczyni życie w Twoim mieście bardziej interesującym i wygodnym, powinieneś wcielić swój pomysł w życie. Zrealizuj swój projekt i wygraj 20 000 zł. Dodatkowo będziesz miał możliwość zaprezentowania swojego projektu na konferencji Code::Dive.

350110104718436289

Rejestracja projektów konkursowych potrwa do 15 sierpnia 2014 roku. Gotowe projekty należy dostarczyć do dnia 5 października 2014 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniach 15-19 października 2014 roku. Więcej informacji można znaleźć w FAQ na stronie konkursu.

Konferencja Code::Dive została zaplanowana na 5 listopada tego roku, a rejestrować się na nią będzie można od 5 lipca. Agenda jeszcze nie została domknięta, ale wiemy już, że wydarzenie swoją obecnością uświetnią: Scott Meyers, autor serii książek o efektywnym wykorzystaniu języka C++, oraz Venkat Subramaniam, założyciel Agile Developer, autorytet w języku Java oraz guru w dziedzinie zastosowania metodologii zwinnych.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)