Zupełnie nowa AutoMapa na Androida już jest. Nawigacja otrzymała obsługę głosową

Zupełnie nowa AutoMapa na Androida już jest. Nawigacja otrzymała obsługę głosową

Samochodem z rowerami w drodze z depositphotos
Samochodem z rowerami w drodze z depositphotos
16.03.2018 13:12

Jedna z najpopularniejszych rodzimych nawigacji samochodowych w wersji na Androida otrzymała właśnie dużą aktualizację. AutoMapa w wersji 5 wprowadza pokaźną dawkę zmian, które w założeniach mają pozytywnie wpłynąć na wygodę korzystania z aplikacji.

AutoMapa 5 to przede wszystkim nowy wygląd. Producent postanowił na czytelny interfejs, który został zaprojektowany zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Znacząco odświeżony interfejs został połączony z nową kolorystyką map. Poprawiony został również widok natężenia ruchu, dzięki czemu łatwiej stwierdzimy jak duże są korki.

Obraz

Po wysłuchaniu opinii użytkowników, AutoMapa wprowadza głosową obsługę aplikacji. Jak podają twórcy - precyzyjnie działająca, zintegrowana z Targeo.pl wyszukiwarka głosowa pozwala swobodnie wybierać zarówno adresy jak i Użyteczne Punkty bez użycia klawiatury. Rafał Mikołajczak, prezes zarządu AutoMapy, dodaje, że dzięki wyszukiwaniu głosem AutoMapa 5 jest wygodniejsza i szybsza w obsłudze oraz, co ważne, bezpieczniejsza. Będziemy ze szczególną uwagą obserwować jak ta funkcja będzie przyjęta przezużytkowników.

Obraz

Nowa wersja aplikacji to również ulepszenia dotyczące punktów POI. Użyteczne punkty prezentowane są w czytelniejszy sposób. Nowa wersja wprowadza zaprojektowane od nowa eleganckie etykiety POI pozwalające na wygodne korzystanie z dodatkowych informacji o obiekcie.

Aplikację w najnowszej wersji znajdziecie już w naszej bazie oprogramowania w wersji na Androida i iOS-a. Obecnie jednak zaktualizowana została edycja skierowana na Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)