Automapa Automapa version 7.8.9

Strona główna iOS Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

AutoMapa to najpopularniejsza polska nawigacja samochodowa, w której znajdziemy mapy kraju i Europy. Aplikacja oferuje 7-dniowy okres próbny, po którym należy wykupić jedną z subskrypcji.

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy poproszeni o wybór mapy oraz głosu lektora. Dopiero po pobraniu całości, możemy rozpocząć korzystanie aplikacji. Choć przechowuje ona dane offline i pozwala na nawigację w takim trybie, to do pełne działania i aktualnych informacji z drogi niezbędne jest połączenie sieciowe.

Ekran główny AutoMapy przedstawia mapę oraz umieszczone u dołu menu. Za jego pomocą w łatwy sposób odnajdziemy się na mapie, czy też przejdziemy do wpisywania adresu docelowego. Interfejs choć nie zachwyca wykonaniem, dobrze wpisuje się w stylistykę nowego, płaskiego iOS. To wciąż rzadkość w nawigacjach. W opcjach możemy zmienić nie tylko ustawienia obrazu (dla dnia i nocy, wielkość czcionki itp.) ale także map, gestów i innych elementów interfejsu.

Nowa wersja aplikacji przyniosła usprawnienia w stabilności działania programu. Jednak największą zaletą Automapy pozostają niezmiennie mapy oraz ilość punktów POI. Te każdy może ocenić sam dzięki darmowemu okresowi próbnemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!