Automapa 7.2

Strona główna iOS Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

AutoMapa to najpopularniejsza polska nawigacja samochodowa, w której znajdziemy mapy kraju i Europy. Aplikacja oferuje 7-dniowy okres próbny, po którym należy wykupić jedną z subskrypcji.

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy poproszeni o wybór mapy oraz głosu lektora. Dopiero po pobraniu całości, możemy rozpocząć korzystanie aplikacji. Choć przechowuje ona dane offline i pozwala na nawigację w takim trybie, to do pełne działania i aktualnych informacji z drogi niezbędne jest połączenie sieciowe.

Ekran główny AutoMapy przedstawia mapę oraz umieszczone u dołu menu. Za jego pomocą w łatwy sposób odnajdziemy się na mapie, czy też przejdziemy do wpisywania adresu docelowego. Interfejs choć nie zachwyca wykonaniem, dobrze wpisuje się w stylistykę nowego, płaskiego iOS. To wciąż rzadkość w nawigacjach. W opcjach możemy zmienić nie tylko ustawienia obrazu (dla dnia i nocy, wielkość czcionki itp.) ale także map, gestów i innych elementów interfejsu.

Nowa wersja aplikacji przyniosła usprawnienia w stabilności działania programu. Jednak największą zaletą Automapy pozostają niezmiennie mapy oraz ilość punktów POI. Te każdy może ocenić sam dzięki darmowemu okresowi próbnemu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AutoMapa we Wszystkich Świętych ominie utrudnienia przy cmentarzach

25
30.10.2017  •  Oskar Ziomek

Dzień Wszystkich Świętych i najczęściej powiązany z nim dłuższy weekend są nierozerwalnie połączone ze wzmożonym odwiedzaniem cmentarzy i grobów najbliższych. Nierzadko na tyle oddalonych od domów, że konieczny jest dojazd samochodem, a później zaparkowanie w zatłoczonej okolicy miejsca docelowego. Do tego dochodzi jednak kolejne utrudnienie – czasowa zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach i właśnie na tę okoliczność AutoMapa przygotowała aktualizację. Zadbano w niej o informowanie kierowców o organizacji ruchu przy cmentarzach w pierwszych dniach listopada, a w szczególności o zmianach…

Nowe mapy 2016 już dostępne w AutoMapie #prasówka

1
16.03.2016  •  Anna Rymsza

Nowa organizacja ruchu dla ponad 14 tysięcy miejscowości, bardzo duża aktualizacja punktów adresowych w całym kraju i dostosowanie map do funkcji AutoRadar. Najnowsze mapy Polski i Europy są już dostępne dla użytkowników AutoMapy. Producenci AutoMapy udostępnili najnowsze mapy Polski i Europy. Opracowane w lutym 2016 roku dane mapowe są jednym z głównych elementów niezbędnych do wprowadzenia funkcji AutoRadar, która w najbliższym czasie zostanie udostępniona użytkownikom mobilnych wersji AutoMapy. Dzięki niej cała społeczność AutoMapy uzyska możliwość wymiany informacji o aktualnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych