r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoMapa 4.6.0

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja

Jedna z najpopularniejszych rodzimych nawigacji samochodowych. Oferuje mapy nie tylko dla Polski, ale także całej europy. Choć sam program jest darmowy, to już korzystanie z niego wymaga wykupienia abonamentu. Jego wysokość zależy od wybranych map i okresu trwania abonamentu.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy poproszeni o wybór mapy oraz głosu lektora. Dopiero po pobraniu całości, możemy rozpocząć korzystanie aplikacji. Choć przechowuje ona dane offline i pozwala na nawigację w takim trybie, to do pełne działania i aktualnych informacji z drogi niezbędne jest połączenie sieciowe. Odpowiednich wyborów dokonujemy przy uruchomieniu.

Ekran główny AutoMapy przedstawia mapę oraz umieszczone u dołu menu. Za jego pomocą w łatwy sposób odnajdziemy się na mapie, czy też przejdziemy do wpisywania adresu docelowego. Choć interfejs nie rzeszy urodą, to dobrze spełnia swoje zadanie, zwłaszcza podczas drogi. W opcjach możemy zmienić nie tylko ustawienia obrazu (dla dnia i nocy, wielkość czcionki itp.) ale także map. To one stanowią największą zaletę programu.

Wśród zalet należy także wspomnieć o rozbudowanym menu wyznaczania trasy, w którym poza punktem startowym i docelowym możemy dodawać pośrednie oraz określać inne parametry trasy. AutoMapa sprawdza się także jako nawigacja piesza, a dzięki sporej i ciągle powiększanej bazie POI może stanowić pomoc nie tylko podczas drogi do samochodem do celu. Samą aplikację można pobrać za darmo, tak aby przekonać się czy warto zainwestować w abonament. AutoMapa oferuje również wsparcie dla urządzeń naręcznych (wearable devices).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AutoMapa 4.6 na Androida dostępna z nowym czytelnym interfejsem

49
OPROGRAMOWANIE 14.11.2017 | Jan Mentel (JAN 2.0)

Producent popularnej w Polsce płatnej nawigacji AutoMapa udostępnił dzisiaj użytkownikom Androida najnowszą wersję swojej aplikacji. W porównaniu do poprzedniego wydania, aplikacja zyskałą nową wizualizację wyznaczonej trasy, odświeżony wygląd AutoRadaru, oraz ulepszoną wyszukiwarkę ulubionych punktów. Niezmiennie jednak do celu poprowadzi nas Krzysztof Hołowczyc. Jak zapewnia producent aplikacji, zmiany podyktowane były przede wszystkim zwiększeniem czytelności. Dlatego tez zdecydowano się na wprowadzenie nowej wizualizacji trasy. Poprawiono również działanie funkcji Pokaż trasę, dzięki…

AutoMapa we Wszystkich Świętych ominie utrudnienia przy cmentarzach

25
OPROGRAMOWANIE 30.10.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Dzień Wszystkich Świętych i najczęściej powiązany z nim dłuższy weekend są nierozerwalnie połączone ze wzmożonym odwiedzaniem cmentarzy i grobów najbliższych. Nierzadko na tyle oddalonych od domów, że konieczny jest dojazd samochodem, a później zaparkowanie w zatłoczonej okolicy miejsca docelowego. Do tego dochodzi jednak kolejne utrudnienie – czasowa zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach i właśnie na tę okoliczność AutoMapa przygotowała aktualizację. Zadbano w niej o informowanie kierowców o organizacji ruchu przy cmentarzach w pierwszych dniach listopada, a w szczególności o zmianach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 15.11.2017 11:01

@Baloo (niezalogowany): raczej korzystaj ... a nie tylko korzysraj!

  #7 15.09.2017 23:01

Kiedys korzysrałe z AM na starych poczciwych ustroistwach z Wic CE> I było fajnie. Teraz chce zainstalować - kupić- mape na tablet bez połąćzenia z internetem. I co ? I dupa! Nie ma normalnego zainstalowania, kupienia i aktywacji. Nie to nie! Niech sie wypchają.

  #6 13.04.2017 00:02

@CIsuwa1 (niezalogowany): Mam Automapę od 10 lat. stwierdzam jednak, że co roku aktualizuję i co roku jest coraz więcej błędów i nieprawidłowości w działaniu. Dotyczy to zarówno w kraju jak i w całej Europie. W 2016 r nie pokonałem chociaż jednego odcinka, gdzie nie byłoby błędów a jeżdżę po całej Europie. Najczęściej występujące to: nakazuje mi zjeżdżać z autostrady tylko po to aby objechać pół ronda i dalej wjechać na tę samą autostradę (w Hiszpani to nagminne), przy szybkich trasach nakazuje przejeżdżać przez centra miasteczek i miast, nie wiadomo dlaczego nakazuje skręcić w drogę polną lub wjazd w drogę bez wyjazdu, często też podczas trasy wyskakuje "error" i nie wyświetla dalej. Zmieniam zdanie o kiedyś bardzo dobrej nawigacji na ostatnio byle jaką.

  #5 02.11.2015 08:29

z opisu wynika ze darmowa, ale taka nie jest

  #4 06.10.2015 15:38

Czy ta wersja jest darmowa czy tylko trial na 7dni?

  #3 10.07.2015 22:23

@raptos: mam tak samo ten sam fon

  #2 26.01.2015 18:23

@raptos: wersja 1.7.4 (0677) ta wersja ci pójdzie testowana była na SGS 5 antek 5.0

raptos   5 #1 23.01.2015 21:15

Testowałem AM 1.73 na Samsungu S5 z najnowszym androidem 5 i lipa.
Po zadaniu parametrów : start, punkty pośrednie i cel - AMapa nie pokazywała trasy. Pokazywała aktualną pozycję pojazdu ale nie prowadziła. U znajomego na Andku 4.1.2 działała normalnie.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.