12. Sesja Linuksowa już za tydzień

12. Sesja Linuksowa już za tydzień

12. Sesja Linuksowa już za tydzień
11.04.2015 17:25

Sesja Linuksowa to jedna z największych w Polsce konferencji poświęconych rozwiązaniom otwartoźródłowym oraz najnowszym trendom w systemach z rodziny GNU\Linux. Już za tydzień, 18 kwietnia, startuje 12. już edycja konferencji.

Obraz

Udział w Sesji, jak co roku, jest zupełnie darmowy. Przez dwa dni specjaliści z różnych dziedzin będą prowadzić prelekcje na tematy związane z otwartym oprogramowaniem. To wyjątkowa okazja, by poszerzyć wiedzę i nawiązać nowe znajomości. Celem Sesji Linuksowej jest przede wszystkim propagowanie idei wolnego oprogramowania, tak w biznesie, jak i w naszych domach.

W tym roku gośćmi 12. Sesji Linuksowej będą między innymi Klaus Knopper, twórca dystrybucji Knoppix, Michał „rysiek” Woźniak z Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania, Lennart Poettering, pracujący nad systemd i pulseaudio, Tomasz Wachowski i Wojciech Zeler z Techlandu i wielu innych. Pełną agendę można znaleźć na stronie konferencji.

Tegoroczna Sesja odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. Osoby, które nie będą mogły pojawić się na Sesji osobiście, będą miały możliwość oglądania prezentacji na żywo, a później także ich zapisów wideo. Wszystkie znajdą się na YouTube.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)