AndroidBezpieczeństwoMenedżery haseł1Password
1Password ikona

1Password7.9.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja 1Password zapewnia swoisty sejf do przechowywania ważnych danych użytkownika. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie szybkiego dostępu do wrażliwych danych takich jak loginy i hasła do stron internetowych, czy też numery kart kredytowych. Dodatkowym atutem jest możliwość synchronizacji danych przy pomocy konta Dropbox.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacja wymaga ustawienia hasła głównego. Odpowiada ono za zaszyfrowanie wszystkich przechowywanych przez nią danych, jego utrata powoduje także utratę danych. Sejf pozwala na dodawanie danych różnego typu: informacji o koncie bankowym, danych kart kredytowych, baz danych, informacji o prawie jazdy, danych konta email, loginów do stron internetowych, informacji z paszportów, haseł, a także zabezpieczonych notatek. Aplikacja pozwala na synchronizowanie danych poprzez szyfrowane bazy. Użytkownik może umieścić je lokalnie na urządzeniu, bądź też skorzystać z integracji z kontem Dropbox. Użytkownik może organizować swoje dane po predefiniowanych przez producenta kategoriach, a także wykorzystać foldery i podfoldery. Dostęp do wszystkich opcji umożliwia wysuwany panel boczny, gdzie znajduje się również lista ulubionych danych.

W celu lepszej ochrony, ustawienia pozwalają na skonfigurowanie dodatkowego kodu dostępu PIN. Aplikacja może również być automatycznie blokowana po wyjściu z niej, oraz po określonym czasie nieaktywności użytkownika. Program nie posiada interfejsu w języku polskim, wersja darmowa pozwala na przeglądania danych zgromadzonych w bazach, dostępny pakiet Premium umożliwia dodawanie nowych danych, edycję, oraz organizację w ramach kategorii.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań833
Data aktualizacji1 mar 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
1Password ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)