iOSBezpieczeństwoMenedżery haseł1Password - Password Manager and Secure Wallet
1Password - Password Manager and Secure Wallet ikona

1Password - Password Manager and Secure Wallet7.10.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja 1Password to swoisty sejf do przechowywania ważnych danych użytkownika. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie szybkiego dostępu do wrażliwych danych takich jak loginy i hasła do stron internetowych, czy też numery kart kredytowych. Dodatkowym atutem jest możliwość synchronizacji danych przy pomocy konta Dropbox, bądź też iCloud.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacja wymaga ustawienia hasła głównego. Odpowiada ono za zaszyfrowanie wszystkich przechowywanych przez nią danych, jego utrata powoduje także utratę danych. Sejf pozwala na dodawanie danych różnego typu: informacji o koncie bankowym, danych kart kredytowych, baz danych, informacji o prawie jazdy, danych konta email, loginów do stron internetowych, informacji z paszportów, haseł, zabezpieczonych notatek i kilku innych kategorii. Aplikacja pozwala na synchronizowanie danych poprzez szyfrowane bazy. Użytkownik może umieścić je lokalnie na urządzeniu, bądź też skorzystać z integracji z chmurą. Dostęp do wszystkich opcji umożliwia wysuwany panel boczny, gdzie znajduje się również lista ulubionych danych.

W celu lepszej ochrony, ustawienia pozwalają na skonfigurowanie dodatkowego kodu dostępu PIN. Aplikacja może również być automatycznie blokowana po wyjściu z niej, oraz po określonym czasie nieaktywności użytkownika. Program posiada interfejs w języku polskim. Jego sporą zaletą jest także wsparcie dla kilku różnych systemów. Dane mogą być synchronizowane i wymieniane pomiędzy: iOS, Androidem, OS X i Windowsem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań276
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
1Password - Password Manager and Secure Wallet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)