r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

2 miliony pobrań Internet Explorera 9 RC

Strona główna Aktualności

Wydany kilka dni temu Internet Explorer 9 RC został już pobrany przeszło 2 miliony razy - czytamy na oficjalnym blogu Microsoftu.

Wygląda na to, że użytkownicy darzą najnowszą przeglądarkę internetową Microsoftu sympatią. Wydana 10 lutego wersja Release Candidate została już pobrana z serwerów korporacji 2 miliony razy. Jak informuje Microsoft, liczba ta stale rośnie i być może przebije ilość pobrań wersji Beta, która została do tej pory ściągnięta 23 miliony razy. Przy rozpowszechnianiu przeglądarki Internet Explorer 9 RC firma nie liczy tylko na życzliwość internautów. W ruch poszedł bowiem zintegrowany z systemem Windows mechanizm Windows Update, który informuje wszystkich użytkowników IE9 Beta o dostępności aktualizacji i ułatwia zainstalowanie nowszej wersji przeglądarki. Internet Explorer 9 RC w stosunku do wydania Beta wzbogacił się o kilka ważnych mechanizmów bezpieczeństwa, toteż warto wspomnianą aktualizację przeprowadzić. Prace nad Internet Explorerem 9 powoli dobiegają końca i prawdopodobnie już za kilka tygodni finalna wersja tej przeglądarki ujrzy światło dzienne. Ciekawe czy przy tej okazji Microsoft spróbuje pobić rekord świata w ilości pobrań aplikacji i odebrać palmę pierwszeństwa Mozilli. Przypomnijmy, że w ramach akcji Download Day przeglądarka Firefox 3 została pobrana ponad 8 milionów razy.

Przeglądarkę Internet Explorer 9 RC można pobrać z naszego portalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.