20 najlepszych strzelanek na konsolę Xbox 360. Nasz subiektywny wybór

Strona główna20 najlepszych strzelanek na konsolę Xbox 360. Nasz subiektywny wybór
26.04.2014 08:30
20 najlepszych strzelanek na konsolę Xbox 360. Nasz subiektywny wybór

Weekend przed nami, a to oznacza więcej czasu na granie. Jeśli macie problem z wyborem tytułu, to proponujemy Wam nasz TOP20 gier FPS na Xbox 360. Postanowiliśmy jednak utrudnić sobie nieco zadanie - tylko jedna gra na serię. Miłego weekendu!Jak widzicie, konsole poprzedniej generacji wciąż mogą zapewnić sporo niezłej rozrywki, w praktyce niewiele ustępując temu, co oferują najnowsze urządzenia od Sony czy Microsoftu. Są też przy tym nieporównywalnie tańsze (Xboksa 360 i PS3 można już kupić za niecałe 600 zł), a liczba dostępnych na nie gier idzie w tysiące, a nie w dziesiątki, jak to wciąż jest w wypadku tych pierwszych.

bEKdxWlh

Jeśli pamiętacie zresztą konsole szóstej generacji, takie jak oryginalny Xbox czy Playstation 2, to dobrze wiecie, jakim przeskokiem technicznym była generacja siódma. To co widzimy w takich tytułach jak Titanfall tylko utwierdza w przekonaniu, że generacja ósma już niczym tak oszałamiającym nie jest. Ot trochę wyższa rozdzielczość i większa moc obliczeniowa. To wszystko jednak idzie na razie tylko w gwizdek grafikę, nie widać na razie gier, które wykorzystałyby największy atut nowych konsol, czyli dużą ilość pamięci.

Dlatego nie wyrzucajmy jeszcze starszych konsol do lamusa, nierzadko można z nich mieć więcej zabawy, niż z tych błyszczących nowości za 2 tysiące i więcej.

W kolejnych zestawieniach inne platformy i inne gatunki.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKdxWmf