25 GB internetu za 39 zł w Mobile Vikings – No Limits wciąż ograniczony

25 GB internetu za 39 zł w Mobile Vikings – No Limits wciąż ograniczony

25 GB internetu za 39 zł w Mobile Vikings – No Limits wciąż ograniczony
21.12.2016 12:27, aktualizacja: 21.12.2016 12:37

Za sprawą twórców ustawy antyterrorystycznej atrakcyjnośćprepaidów mocno spadła. Nowa oferta sieci Mobile Vikings pokazuje,że dzięki odpowiedniej ofercie i polityce cenowej można w tejkategorii coś jeszcze wywalczyć. Taryfa Viking 39 No Limit topakiet na nasze czasy: 25 GB ruchu internetowego oraz rozmowygłosowe, SMS-y i MMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowychi stacjonarnych – a to wszystko za 39 złotych. Ile operator na tymrealnie zarabia?

Na początku grudnia Mobile Vikings Polska uruchomiło dwie nowetaryfy: Viking 19 Standard i Viking 29 No Limit. Wedługprzedstawicieli operatora zainteresowanie okazało się bardzo duże,szczególnie tą ofertą No Limit, przynoszącą 15 GB transferudanych oraz rozmowy głosowe, SMS-y i MMS-y bez ograniczeń. Pojawiłosię wielu chętnych do przeniesienia numeru, sądząc po opiniach wserwisach społecznościowych, gotowi byli na to nawet abonencigłównych telekomów.

Wirtualny operator ze swoją nową taryfą Viking 39 No Limit chcetrafić do miłośników seriali czy filmów online bądźprzedsiębiorców, potrzebujących jeszcze większego transferudanych – tak przynajmniej twierdzi Bartek Grabowski, dyrektormarketingu Mobile Vikings Polska. Cóż, dzięki kodekowi HEVC możenawet i nie jest to takie dalekie od prawdy, pakiet 25 GB ruchuinternetowego pozwoli obejrzeć dziś dziennie nawet po kilkaodcinków seriali z Netfliksa w dobrej jakości.

Obraz

Zaletą tej oferty jest możliwość łatwego zwiększaniadostępnej puli ruchu sieciowego. Każde autodoładowanie zapewnia 1dodatkowy GB internetu na miesiąc, kumulując się za każdy takskonfigurowany numer telefoniczny na koncie do maksymalnie trzechnumerów. Te dodatkowe gigabajty za autodoładowanie mają aktywowaćsię pierwszego dnia każdego miesiąca, jeśli więc ktoś ma wMobile Vikings trzy numery (a nie jest to rzadkie wśródprzedsiębiorców), to na każdym z nich zacznie miesiąc z pakietem28 GB ruchu.

Mobile Vikings podkreśla, że w ten sposób chce być w pełnikonkurencyjne względem ofert na abonament. Zobaczymy jak to będziew praktyce: korzystający z infrastruktury Play i T-Mobile wirtualnyoperator póki co wybija się na prowadzenie wśród prepaidów,oferując lepsze nawet warunki niż Virgin Mobile czy Nju Mobile(przynajmniej dla nowych użytkowników). Pozostaje teraz czekać napierwszego śmiałka, który odważy się zaoferować użytkownikomsmartfonów prawdziwe No Limits, czyli ruch sieciowy bez żadnychograniczeń.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (112)