reklama

28 lutego Activision wyłączy Call of Duty Elite

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Z końcem lutego fani nowszych odsłon serii Call of Duty pożegnają usługę Elite, która zadebiutowała wraz z Modern Warfare 3. Z początku platforma przede wszystkim oferowała dodatkowo płatne treści oraz dodatki, by wraz z debiutem Black Ops II przeistoczyć się w coś zupełnie darmowego. Ostatnim tytułem korzystajacym z jej dobrodziejstw będzie więc Ghosts. Nie ma szans by Elite kiedykolwiek reaktywowano.

Większość funkcji wycofywanej usługi przejmie aplikacja Call of Duty na urządzenia przenośne. Tu przygotujemy sobie postać do kolejnej walki, dobierzemy jej wyposażenie, będziemy na bieżąco z własnymi statystykami czy przyłączymy się do rywalizacji klanów. Statystyki z MW3 i BOII pozostaną do wglądu wyłącznie z poziomu obu gier, klany z nich znane odejdą do lamusa. Osoby z tytułem Call of Duty Elite Founder zatrzymają swoje emblematy. Wszyscy, którzy zalogowali się do Elite po 1 stycznia dodatkowo dostaną dwie godziny zyskiwania podwójnego doświadczenia w Ghosts.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama