T-Mobile WGW: Activision z Destiny 2 i Call of Duty: WWII [Konkurs]

T-Mobile WGW: Activision z Destiny 2 i Call of Duty: WWII [Konkurs]

T-Mobile WGW: Activision z Destiny 2 i Call of Duty: WWII [Konkurs]
Jan Mentel
15.10.2017 13:25, aktualizacja: 16.10.2017 10:21

Sporo się też dzieje w Hali 3, gdzie zlokalizowane jest stoisko Activision. Na pewno dwiema największymi atrakcjami są gry Call of Duty: WWII oraz Destiny 2. W związku z tą drugą pozycją przygotowano m.in. premierową wystawę plakatów. Na odwiedzających czeka również wiele innych niespodzianek.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na stoisku Activision czeka gratka dla wszystkich fanów serii Call of Duty. Na specjalnych stanowiskach przedpremierowo zagramy grę w Call of Duty: WWII, która w sklepach pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu. Do dyspozycji otrzymujemy 3 tryby rozgrywki: kampanii dla jednego gracza, rozgrywce wieloosobowej i scenariuszu Nazi Zombies.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Z kolei w Destiny 2 wcielimy się oczywiście w tzw. Strażnika. Gracze mogą również liczyć na dziesiątki zadań, będą brać udział w misjach zwiadowczych lub odkrywać sekrety Zaginionych Sektorów. Dla tych, którzy najbardziej cenią sobie rywalizację, czeka rozgrywka w formacie 4 na 4, dodatkowo w ramach misji Najazd zagramy w 6 osób.

Konkurs

Na koniec relacji mamy jeszcze jeden super konkurs. Tym razem do wygrania jest kod na Destiny 2 w wersji PC i zestaw gadżetów firmy Activision (powerbank, pendrive, notes, smycz i pin). Zadanie jakie tym razem mamy dla Was jest następujące. Opisz broń, którą chciałbyś widzieć w kolejnej odsłonie Destiny, jakie właściwości powinna ona mieć. Najciekawszy komentarz nagrodzimy kodem do gry Destiny 2 na PC (po premierze, 24 października), drugi ciekawy komentarz zostanie nagrodzony zestawem gadżetów. Powodzenia!

350205578486245313

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 17 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 19 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na YouTubie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)