30 Mbit/s w UPC

Strona główna30 Mbit/s w UPC
15.04.2009 15:42
Redakcja
Redakcja

Operator sieci kablowych UPC podwyższył prędkości transferu danych w usługach dostępu do Internetu.

Najwyższa prędkość pobierania spośród ofert świadczonych przez operatorów w Polsce - 30 Mb/s będzie dostępna w pakiecie Ultra (dotychczas 20 Mb/s), abonament przy umowie na czas nieokreślony wynosi 120 zł brutto. Można również uzyskać zniżki przy zakupie pozostałych usług operatora - w takim przypadku za 30 Mb/s zapłacimy 96 zł. Prędkość wysyłania w pakiecie Ultra wynosi 2 Mb/s.

Przyspieszeniu uległy również pozostałe usługi UPC: prędkość pobierania w pakiecie Turbo wzrosła z 10 Mb/s do 15 Mb/s, w pakiecie Sprint z 2 Mb/s na 5 Mb/s oraz w pakiecie Student z 512 Kb/s na 1 Mb/s. Dodatkowo w usłudze Sprint została zwiększona prędkość wysyłania danych do 512 Kb/s. Za w/w pakiety trzeba będzie zapłacić odpowiednio: Turbo 90 zł (72 zł w promocji), Sprint 75 zł (60 zł w promocji) oraz Student 50 zł (40 zł w promocji).

Zmiany w ofercie dotyczą również obecnych klientów UPC, ale tylko tych, którzy mają podpisane umowy na czas nieokreślony. Klientów, których obowiązują umowy podpisane na czas określony, zmiany w ofercie nie będą dotyczyć, chyba że zamówią dodatkową usługę. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej operatora.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (144)