WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczające360 Document Protector

360 Document Protector1.0.0.1202

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

360 Document Protector to niewielki program służący do ochrony dokumentów przed zagrożeniami typu ransomware.

Ransomware jest szkodliwym oprogramowaniem, które blokuje użytkownikowi dostęp do wybranych treści. Aby pozbyć się takiego wirusa, należy zapłacić okup wirtualnemu przestępcy, ale nawet jeśli się na to zdecydujemy, i tak nie mamy gwarancji, że odzyskamy nasze pliki. Chcąc uniknąć tego typu przykrych sytuacji warto zabezpieczyć dokumenty za pomocą odpowiedniego programu, jakim jest 360 Document Protector.

360 Document Protector automatycznie tworzy kopie zapasowe plików (DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX oraz PDF), które umieszczane są w specjalnym, odizolowanym środowisku. Taka operacja zostaje wykonana zawsze, kiedy wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w poszczególnych dokumentach. Nie musimy zatem pamiętać o tym, by co jakiś czas sporządzić back-up danych, gdyż program zrobi to za nas.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań251
Data aktualizacji11 lut 2020
Rozmiar pliku6.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)