360 Ransomware Decryption Tools ikona

360 Ransomware Decryption Tools1.0.0.1276

WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczające360 Ransomware Decryption Tools
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

360 Ransomware Decryption Tools to niewielkie i darmowe narzędzie do walki ze szkodnikami typu ransomware. Pozwala ono wykryć i odszyfrować dane zablokowane przez ponad 80 najczęściej spotykanych ransomware - m.in. WannaCry, Petya czy GoldenEye.

Ransomware to szkodliwe oprogramowanie, które blokuje dostęp do cennych danych użytkownika, a następnie wyświetla informacje o konieczności zapłaty okupu w celu odszyfrowania plików. Nie ma jednak gwarancji, że po wpłaceniu określonej kwoty pliki zostaną odszyfrowane przez cyberprzestępce. W większości przypadków ransomware rozpowszechniane jest jako załączniki wiadomości e-mail czy specjalnie spreparowane pliki udostępniane w Internecie.

Program 360 Ransomware Decryption Tools podczas swojego działania skanuje obszar zdefiniowany przez użytkownika i wyszukuje wszystkie pliki zaszyfrowane przez ransomware, umożliwiając ich odzyskanie w dalszym etapie. Możliwa jest analiza pojedynczych folderów, jak również całych dysków twardych. Chociaż twórcy nie gwarantują 100-procentowej skuteczności to w przypadku infekcji przez ransomware lub chęci przeskanowania dysku pod jej kątem warto skorzystać z tego narzędzia.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 549
Data aktualizacji21 sty 2022
Rozmiar pliku11.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
360 Ransomware Decryption Tools ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)