4K Video Downloader 4K Video Downloader 4.13.4

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

4K Video Downloader to jedno z najlepszych narzędzi służących do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym formacie i jakości.

Obsługa programu nie odbiega od tego co oferują od dawna konkurencyjne rozwiązania tego typu. Wystarczy, że skopiujemy odnośnik do wybranego filmiku i wkleimy go w głównym oknie programu. 4K Video Downloader wyróżnia się jednak możliwością pobierania nie tylko pojedynczych klipów, ale również całych playlist, wszystkich materiałów wideo opublikowanych na wybranym profilu oraz filmów 3D. Nie zabrakło również opcji przechwytywania wyłącznie ścieżki dźwiękowej.

Z myślą o użytkownikach ceniących sobie jak najprostsze rozwiązania twórcy przygotowali tryb Smart, który umożliwia pobieranie kolejnych materiałów wideo z wcześniej przygotowanymi ustawieniami.

4K Video Downloader pozwala pobierać klipy wideo we wszystkich dostępnych jakościach - w tym 720p, 1080p oraz 4K, a także zapisywać je w plikach o formacie MP4, FLV, MKV i 3GP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwy w obsłudze
Brak możliwości pobierania np. z cda.pl
ocena użytkownika
27.10.2019 18:58 • Recenzja do wersji 4.7.2.2742

Oprócz możliwości pobrania wideo jest także opcja "wydobądź audio, która sprawdza się w przypadku pobierania muzyki z YouTuba co jest bardzo fajne, a po za tym łaty w obsłudze.

sprawnie pobiera z YouTube i Vimeo, prosty w obsłudze
męczące powiadomienia o aktualizacjach, pytanie o playlisty
ocena użytkownika
29.03.2019 16:06 • Recenzja do wersji 4.7.0.2602

Jeśli chodzi wam o pobranie pojedynczych filmików z YouTube i Vimeo w przyzwoitej rozdzielczości, to jest to program idealny. Mały i łopatologiczny w obsłudze, nie trzeba za dużo pstrykać. Problem pojawia się przy playlistach, kiedy to program pyta, czy chcemy pobrać całość - i proponuje aktywację licencji. Można pominąć i po prostu pobrać link po linku, ale jeśli zależy nam na większej ilości plików, robi się trochę klikaniny. Dodatkowo 4K Video Downloader regularnie powiadamia o aktualizacjach w okienku nakładającym się na aktywne okno programu. Program jest z pewnością rozwiązaniem dla osób pobierających okazjonalnie a nie chcących uzależniać się od rozszerzenia dla konkretnej przeglądarki.