4K Video Downloader 4K Video Downloader 4.4.11.2412

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

4K Video Downloader to jedno z najlepszych narzędzi służących do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym formacie i jakości.

Obsługa programu nie odbiega od tego co oferują od dawna konkurencyjne rozwiązania tego typu. Wystarczy, że skopiujemy odnośnik do wybranego filmiku i wkleimy go w głównym oknie programu. 4K Video Downloader wyróżnia się jednak możliwością pobierania nie tylko pojedynczych klipów, ale również całych playlist, wszystkich materiałów wideo opublikowanych na wybranym profilu oraz filmów 3D. Nie zabrakło również opcji przechwytywania wyłącznie ścieżki dźwiękowej.

Z myślą o użytkownikach ceniących sobie jak najprostsze rozwiązania twórcy przygotowali tryb Smart, który umożliwia pobieranie kolejnych materiałów wideo z wcześniej przygotowanymi ustawieniami.

4K Video Downloader pozwala pobierać klipy wideo we wszystkich dostępnych jakościach - w tym 720p, 1080p oraz 4K, a także zapisywać je w plikach o formacie MP4, FLV, MKV i 3GP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

sprawne pobieranie, możliwość wyboru jakości i formatu pobieranego pliku
dość długo się otwiera, ma pewne kłopoty w przypadku większych plików (2, 3 Gb), brak możliwości pobierania plików wideo z innych serwisów
ocena użytkownika

Od momentu, kiedy srodze zaczął mnie zawodzić Freemake Video Downloader, zacząłem się rozglądać za innymi narzędziami tego typu. Najpierw przetestowałem Free YouTube Download – dobry, ale w wersji bezpłatnej pobiera pliki tylko do 30 minut, a wyskakująca reklama zachęca do kupna pełnej wersji. Dziękuję. Przyszedł czas na kolejny „pobieracz” – 4 K. Sprawnie pobrałem, zainstalowałem i chyba przy nim na razie zostanę.

Jest dobry i – jak na razie – niezawodny. Korzystam z jego usług przy pobieraniu klipów z YouTube. Narzędzie ma wprawdzie trochę wad, o których wspomniałem wyżej, ale to drobiazgi. Dość długo się uruchamia – na moim komputerze 15–20 sek. Ma kłopoty z zakończeniem sesji pobierania większych plików, 2-3 Gb lub większych. Trwa to długo (pół minuty, minutę) i skutkuje czasami zniekształceniem pobranego materiału (spowolnienia, stopklatki), więc trzeba wtedy plik pobrać jeszcze raz. I jeszcze jedno: w ustawieniach ma opcje: usuń i usuń plik – tej ostatniej nie radzę używać, bo… usuwa wybrany plik wideo z biblioteki i to bezpowrotnie. Nie wiem, po co twórcy programu wpakowali te opcję. Uważam to błąd. 4K nie pobiera też plików z cda.pl, ale od czasu, kiedy odkryłem możliwość bezpośredniego pobierania plików z tego serwisu, to ograniczenie 4K nie ma znaczenia. W sumie: dobry program – polecam. (4 i 3/4 gwiazdki)

29.10.2017 01:44 | Recenzja do wersji 4.3.2.2215
Szybki, pobiera materiały w 4K oraz 1080P@60, darmowy
Podczas instalacji trzeba uważać na niechciane "dodatki"
ocena użytkownika

Program idealny do pobierania plików z serwisu YouTube. Szybki, lekki, darmowy. Posiada bardzo przydatną opcję do wyodrębniania ścieżki audio. Na duży plus zasługuje pobieranie plików w FullHD nagranych w 60 FPSach oraz materiałów 4K. Jedyny mały minus, który znalazłem, to instalacja. Trzeba uważnie czytać polecenia, żeby nie złapać "prezentów" :) Poza tym jak najbardziej polecam.

07.02.2015 11:00 | Recenzja do wersji 3.4.6.1555