r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

5 Sekund 1.1.7

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Cyfrowy odpowiednik popularnej gry towarzyskiej. Tytuł ten jest z pewnością znany wielu osobom. Zasady są niezwykle proste. Gracze na zmianę zadają sobie pytania, na które należy odpowiedzieć w ciągu pięciu sekund. Pytania wymagają z reguły wymienienia kilku ściśle określonych przedmiotów, osób itp.

Obsługa gry jest niezwykle intuicyjna i nie będą z nią mieli problemu również mniej doświadczeni użytkownicy. Od razu po uruchomieniu możemy przejść do konfiguracji naszej rozgrywki. Ustalamy poziom trudności (jeden z trzech), wskazujemy ilość punktów potrzebną do zwycięstwa, a następnie dodajemy graczy. Warto zaznaczyć, że 5 sekund oferuje nielimitowaną liczbę zawodników.

Baza pytań jest nieustannie powiększana i liczy już kilkaset pozycji. Co ciekawe, w ustawieniach możemy zmienić język pytań na angielski. Gra jest darmowa. Autor w ciekawy sposób rozwiązał kwestie reklam – są one dostępne tylko na żądanie, gdy chcemy powiększyć bazę pytań. Na uwagę zasługuje również oprawa graficzna, która może się podobać. Intuicyjny interfejs utrzymany jest w kolorowej i nowoczesnej stylistyce.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

5 sekund: ta gra na Androida rozkręci każdą imprezę

32
13.10.2017  •  Przemysław Kreft

Urządzenia mobilne szturmem wdarły się do naszych domów i kieszeni. Ułatwiają komunikację, pozwalają na sprawne wykonywanie obowiązków, a także zapewniają rozrywkę. No właśnie – wiele osób wykorzystuje smartfon i tablet przede wszystkim do umilania sobie czasu w pojedynkę. Istnieje wiele gier i aplikacji, które świetnie sprawdzą się również podczas różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Jedną z ciekawszych jest 5 sekund. Tytuł ten jest z pewnością znany wielu osobom – jest to gra towarzyska, która cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością. Zasady są…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.