5 sekund: ta gra na Androida rozkręci każdą imprezę

5 sekund: ta gra na Androida rozkręci każdą imprezę

5 sekund: ta gra na Androida rozkręci każdą imprezę
Przemysław Kreft
13.10.2017 13:19

Urządzenia mobilne szturmem wdarły się do naszych domów i kieszeni. Ułatwiają komunikację, pozwalają na sprawne wykonywanie obowiązków, a także zapewniają rozrywkę. No właśnie – wiele osób wykorzystuje smartfon i tablet przede wszystkim do umilania sobie czasu w pojedynkę. Istnieje wiele gier i aplikacji, które świetnie sprawdzą się również podczas różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Jedną z ciekawszych jest 5 sekund.

Tytuł ten jest z pewnością znany wielu osobom – jest to gra towarzyska, która cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością. Zasady są niezwykle proste. Gracze na zmianę zadają sobie pytania, na które należy odpowiedzieć w ciągu pięciu sekund. Pytania wymagają z reguły wymienienia kilku ściśle określonych przedmiotów, osób itp. Gra 5 sekund dla systemu Android to nic innego jak cyfrowy odpowiednik tej zabawy.

5 sekund: wieloosobowa gra towarzyska na Androida

Obsługa gry jest niezwykle intuicyjna i nie będą z nią mieli problemu również mniej doświadczeni użytkownicy. Od razu po uruchomieniu możemy przejść do konfiguracji naszej rozgrywki. Ustalamy poziom trudności (jeden z trzech), wskazujemy ilość punktów potrzebną do zwycięstwa, a następnie dodajemy graczy. Warto zaznaczyć, że 5 sekund oferuje nielimitowaną liczbę zawodników.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Po rozpoczęciu rozgrywki wszystkie potrzebne informacje i polecenia widoczne są na ekranie. 5 sekund to gra turowa – za każdym razem widzimy, który zawodnik będzie zadawał, a który odpowiadał na pytania. Po przeczytaniu karty z pytaniem rozpoczynamy pomiar czasu. Po upłynięciu tytułowych pięciu sekund ustalamy, czy akceptujemy odpowiedź. Co ciekawe, za pomocą jednego przycisku możemy poszukać odpowiedzi na pytanie w internecie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Baza pytań jest nieustannie powiększana i liczy już kilkaset pozycji. Co ciekawe, w ustawieniach możemy zmienić język pytań na angielski. Gra jest darmowa. Autor w ciekawy sposób rozwiązał kwestie reklam – są one dostępne tylko na żądanie, gdy chcemy powiększyć bazę pytań. Na uwagę zasługuje również oprawa graficzna, która może się podobać. Intuicyjny interfejs utrzymany jest w kolorowej i nowoczesnej stylistyce.

5 sekund to gra, która zdecydowanie warto zainstalować na swoim smartfonie i/lub tablecie. Pozwala ona w kilka sekund przygotować ciekawą zabawę dla znajomych. Brak męczących reklam podczas rozgrywki i staranna oprawa graficzna to atuty wyróżniające ten tytuł wśród podobnych produkcji. Aplikacja jest dostępna w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)