6 GB za 6 zł wraca do Orange

6 GB za 6 zł wraca do Orange

08.07.2014 13:21, aktual.: 08.07.2014 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange z okazji wakacji wprowadził specjalną ofertę — 6 GB za 6 zł — która ma pozwolić na swobodne surfowanie po sieci. Oferta kierowana jest do abonentów taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go.

Aby aktywować pakiet 6 GB za 6 zł należy wysłać SMS o treści INTERNET pod numer 570 (koszt zależny od taryfy), w taryfach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go można też aktywować go wprowadzając kod 11067#. Stan zużycia pakietu można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod numer 570 lub wpisując kod 11065*1#. Obie te operacje są również dostępne w panelu Orange On-line i w aplikacji Mój Orange, którą można pobrać z naszej bazy dla Androida, iOS i Windows Phone.

Obraz

Pakietów 6 GB za 6 zł można kupić dowolną liczbę i nie wyklucza się on z innymi promocjami i pakietami internetowymi w Orange na kartę, ale należy pamiętać, że na wykorzystanie go mamy 60 dni. Oferta będzie dostępna do 31 sierpnia. Pełny regulamin znajduje się na stronie operatora.

6 GB za 6 zł był bardzo popularny w ubiegłym roku. Na blogu operatora można przeczytać, że był długo wspominanym hitem. Orange liczy na to, że i w te wakacje wielu abonentów z niego skorzysta.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)