AndroidAkcesoriaKompresory plików7Zipper
7Zipper ikona

7Zipper3.10.88

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

7Zipper to niewielki program, który oferuje przede wszystkim możliwość rozpakowywania archiwów, a dodatkowo pozwala również na wykonywanie innych, rozmaitych operacji.

Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty archiwów, takie jak: zip, alz, egg, tar, tar.gz, tar.bz2, gz, bz2, rar, jar, 7zip i lzh, które wypakujemy niezależnie od tego, czy zostały one umieszczone w pamięci urządzenia czy też są dostępne na karcie SD. Ponadto autorzy udostępnili funkcję kopiowania, przenoszenia, wklejania, otwierania i usuwania plików oraz folderów (mowa w tym przypadku o pojedynczych dokumentach oraz archiwach podzielonych na części).

W związku z powyższym 7Zipper może służyć także jako menedżer plików, zwłaszcza, że pozwala na przeglądanie obrazów, tekstów, wspiera format .SWF, a także zawiera obsługę FTP (klient i serwer). Program umożliwia zarządzanie plikami na telefonie przez Wi-Fi oraz tworzy stronę internetową w trybie lokalnym przy użyciu sieci bezprzewodowej, dzięki czemu możemy swobodnie zapoznać się z posiadanymi materiałami i udostępniać je.

7Zipper wyświetla także informacje systemowe na temat procesora, pamięci, karty SD, pamięci systemowej, pamięci zewnętrznej i nie tylko. Oprócz tego aplikacja pozwala na zamykanie procesów działających w tle.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań5 123
Data aktualizacji30 paź 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
7Zipper ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)