8 Ball Frenzy

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

8 Ball Frenzy to realistyczny symulator popularnego bilarda, gry z bogatą historią sięgającą XV wieku, ale mocno rozpowszechnionej dopiero w czasach współczesnych.

Gracz ma możliwość rywalizacji z jednym z czterech komputerowych przeciwników, z których każdy prezentuje inny poziom swoich umiejętności oraz odmienną taktykę prowadzenia rozgrywki. Amator i nowicjusz w miarę często się mylą wystawiając nam jednocześnie białą bilę na łatwą pozycję. Dużo więcej zaangażowania trzeba będzie poświęcić na walkę z profesjonalistą i ekspertem. Ci mylą się rzadko, a do tego ich zagrania często zmuszają nas do błędów. Chodzi o to, by tych starać się popełniać jak najmniej, ponieważ każdy niecelny strzał jak również skierowanie do łuzy bili białej czy tez bili rywala skutkuje stratą kolejki.

8 Ball Frenzy posiada bardzo proste zasady. Przed trafieniem kijem w bilę należy ustalić siłę uderzenia, a biała linia wskaże kierunek poruszania się bili po uderzeniu. Oczywistym jest fakt, że należy jeszcze dobrze wycelować ;-). Gdy nabierzemy wprawy i wczujemy się w klimat gry, warto skorzystać z opcji nadawania odpowiedniej rotacji bili białej. Właściwe jej dobranie ułatwi nam wykonanie kolejnego ruchu lub też utrudni życie rywalowi jeśli tylko dobrze zaplanujemy przebieg wydarzeń na stole.

Dzięki dobrej oprawie graficznej 3D, wysokiej mechanice zachowań bil oraz realizmowi prowadzonej rozgrywki, 8 Ball Frenzy może stanowić interesującą pozycję zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych entuzjastów gry w bilard.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!