Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Nagradzamy najlepszych blogerów stycznia!

Strona główna@CebulaNagradzamy najlepszych blogerów stycznia!
17.02.2014 17:46

Weekend nas nieco zaskoczył i spowodował mały poślizg w ogłoszeniu rezultatów konkursu na najlepsze blogi stycznia. Mamy nadzieję, że nam to wybaczycie. W każdym razie co się odwlecze to nie uciecze. Ogłaszamy więc wyniki kolejnego konkursu, tym razem na najlepszych blogerów stycznia! W puli mamy bardzo atrakcyjne nagrody — do kogo powędrują?

Dla przypomnienia, od 3 do 8 stycznia każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 100 komentarzy pod blogowymi wpisami) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w styczniu. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy za każdy miesiąc, w ten sposób powstała listy najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka". Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 3 zwycięskie wpisy, a autorzy tych wpisów otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru: Zestaw Kinect + gry, konsola Sony PlayStation 3, smartfon Sony Xperia L, tablet Samsung Galaxy Tab 3, Ekspres do kawy z młynkiem Russell Hobbs Allure. Pozostali otrzymają nagrody pocieszenia :)

Jak zwykle wybrać było trudno choć przyznać muszę, że w przypadku jednej z trzech głównych nagród problemu nie było bo Pangrys zdystansował konkurencję. Najwyraźniej jego wpis bardzo się Wam spodobał. Niemniej jak zwykle konkurencja była ostra. Ostatecznie jednak stanęło na:

Co ciekawe drugi raz z rzędu wpis o Malinie załapał się na podium...

Pozostałe wpisy z finałowej dziesiątki to:

I na koniec, 2 nagrody dodatkowe — upominki portalu — wylosowaliśmy wśród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami do, których trafią kurtki lub inne gadżety są: enedil, Nux.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Udostępnij:
Komentarze (36)