Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Nagradzamy najlepszych blogerów — zapraszamy do zgłaszania blogów opublikowanych w lutym!

Strona główna@CebulaNagradzamy najlepszych blogerów — zapraszamy do zgłaszania blogów opublikowanych w lutym!
03.03.2014 18:15

Marzec szybko nadszedł bo luty to jakiś taki krótki miesiąc ;) Czas więc najwyższy rozpocząć kolejną edycję naszego cyklicznego konkursu "Nagradzamy najlepszych blogerów". To już ostatni raz w takiej nieco ruchomej formule, ale o tym później...

Ramowe zasady pozostają bez zmian. W pierwszym etapie tj. do 6 marca 2014 r. należy zgłosić swoje blogi do konkursu — w tym celu musicie zaznaczyć odpowiednią opcję w Ustawieniach swojego profilu. W zabawie może uczestniczyć każdy bloger, którego choćby jeden wpis pojawił się na stronie głównej bloga dobrychprogramów w lutym 2014 roku. Uwaga, nawet jeżeli zgłaszaliście już swój blog do poprzedniej edycji, trzeba to zrobić raz jeszcze ponieważ jest to osobny konkurs.

Następnie, od 7 do 14 marca, oddajemy władzę w ręce ludu tj. aktywnych blogerów (z min. jednym wpisem opublikowanym na stronie głównej bloga do końca lutego) i aktywnych komentatorów (min. 100 komentarzy pod wpisami na blogu do końca lutego). Uprawnione osoby będą mogły oddać głos na maks. 3 wpisy z lutego. Po zakończeniu tego plebiscytu do przeglądu finalistów przystąpi redakcja.

506296

Z finałowej dziesiątki wybierzemy 3 najlepsze wpisy, a ich autorzy zostaną nagrodzeni jedną z atrakcyjnych nagród. Tym razem będzie to (do wyboru): konsola Sony PlayStation 3, tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0, dysk SSD Samsung 256GB, smartfon Sony Xperia L lub... ekspres do kawy z młynkiem Russell Hobbs Allure ;) Dodatkowo osoby te dostaną w przyszłości zaproszenia na kolejny ColdZlot. Pozostałych finalistów wyróżnimy nagrodami pocieszenia (kurtki, koszulki, oprogramowanie lub gry). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 17 marca.

bDZufyWL

Na wstępie wspomniałem o drobnej zmianie formuły jaka czeka nas od kolejnej edycji konkursu. Od przyszłego miesiąca każda kolejna edycja będzie oparta na niezmiennym harmonogramie, 1-3 danego miesiąca - zgłaszanie wpisów do konkursu, 4-10 - głosowanie na wpisy, 15 - ogłoszenie laureatów. Od początku przyszłego miesiąca pojawi się również stała strona konkursowa, na której znajdziecie nagrodzone wpisy, informacje o terminach etc. Generalnie konkurs powinien stać się bardziej przejrzysty i dostępny. Mamy nadzieję, że to jeszcze podniesie atrakcyjność bloga. Oglądalność nagradzanych wpisów również powinna wzrosnąć.

Wróćmy jednak do bieżącej edycji, czas zaczynać zabawę. Zachęcamy zatem do zgłaszania swoich blogów!

Udostępnij:
bDZufyXH