Blog (17)
Komentarze (832)
Recenzje (2)
@Kristov_plPrzetestuj sprzęt od Intela, rusza druga tura!

Przetestuj sprzęt od Intela, rusza druga tura!

04.02.2014 21:22

Druga edycja akcji Przetestuj sprzęt od Intela rozkręca się. Ruszamy z kolejną turą. Wśród dostępnego sprzętu zaszło kilka zmian, kilka produktów zostało wycofanych a na ich miejsce pojawiły się niemniej interesujące pozycje.

Zapraszamy więc wspólnie z Intelem do testów, a oto kolejni testerzy, do których, w ciągu najbliższych dni, wybiorą się urządzenia z Intelem na pokładzie...

Tablety i smartfony

Ultrabooki

Laptopy do gier

Zestawy overclockera

Dodatkowo

Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach swych blogów prowadzonych na dobrychprogramach. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na specjalnym profilu Intela. Zachęcamy wszystkich do zabawy. Po dwóch tygodniach testów sprzęt przekażemy kolejnym chętnym.

Zainteresowanych testami w kolejnej turze (trzeciej i ostatniej) prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić.

Akcję rozstrzygniemy na przełomie lutego i marca. Dla najbardziej aktywnych - zarówno piszących testy, jak i udzielających się w komentarzach - przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Rozdamy między innymi ASUS Transformer Book T100 i tablety Dell Venue 7. Do wygrania będą też firmowe gadżety Intela oraz nasze koszulki.

Czekamy zatem na zgłoszenia, pierwsze urządzenia trafią do Was już w tym tygodniu!

Sprzęt
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)