Blog (171)
Komentarze (1.6k)
Recenzje (2)

Witaj, mój jeleń przyjacielu

Strona główna@MaXDemageWitaj, mój jeleń przyjacielu
23.03.2016 12:42

Witam, mam na imię Maksymilian Demage i jestem najmłodszy syn niedawno zaginął słynny aktywator polityczne w naszym kraju. Być może słyszeliście o nim w wiadomościach lub przeczytać w gazetach - miał na imię Nelson Demage Mandela. To był tragiczny straty dla naszego kraju - i wielka strata dla naszej rodziny.

To nie może być zaskoczeniem, ale potrzebujemy Twej pomocy. Mój tata zgromadził kwotę Heft pieniędzy na tego rodzaju sytuacji dla mnie i moja rodzina żyć spokojnie. Na swoim koncie bankowym odkryliśmy

20 MILLIONÓW US DOLARÓW

Część Czarownica z niej może być twoje, jeśli chcesz pomóc nam odzyskać. W tej chwili w naszym kraju nowa frakcja polityczna wzrosła do reguły, a my, ludzie chcący żyć w wolnym kraju mają wiele problemów. Banki boją się dać nam pieniądze. Oto czego potrzebujemy od Ciebie:

Musimy wysłać pieniądze (20 MILLIONÓW US DOLARÓW) za pomocą przelewu bankowego do innego kraju - ktoś musi wybraść jego część (i zostawiść coś dla siebie) i kupić nam bilety na lot z naszego już niedemokratycznego kraju i co pozostało dać nam w rękę, gdy spotkamy się w kraju drogiego przyjaciela.

Ale słuchaj uważnie to jest, gdy robi się trochę skomplikowane. Aby upewnić się, że każda strona z nich jest bezpieczne, użyjemy prawnika do podpisania kilku dokumentów. Będzie to niski koszt tylko 4 tysiące euro, co weźmiemy udział i podzielić ją na pół. Jest to lojalny prawnik i mamy zaufanie do niego.

Jest jeszcze jedna rzecz, musimy posiadać specjalny dokument dla nas, aby wysłać pieniądze do Twojego konta mój jeleni przyjacielu, aby tak było, że bank będzie widzieć, że to jest mój tata, który miał to ustawić musimy udawać jego podpis i mają oryginalny dokument certyfikaty czarownicą. To niestety kosztuje około 7 tysięcy euro, ale nie mamy takiej ilości pieniędzy. Na moim koncie jest tylko 3 i pół tysiąca i 2, które trafi do prawnika. Więc musimy jeszcze 5,5 tys. Gdy mamy wszystko zabezpieczyć naszej oferty będziemy potrzebować, że transfer pieniędzy przez Western Union (który jest bezpieczny transfer) do nasz zaufany prawnik, aby pomóc nam odzyskać mojemu tatusiowie

20 MILLIONÓW US DOLARÓW.

z których nawet 5 MILIONÓW US DOLARÓW może być Twoje.

Informacja o koncie na który przelać pieniądze potrzeba, wyśle zaufany prawnik, który skontaktuje się z Tobą jutro. Proszę daj znać o godzinie, która będzie odpowiednia.

Jeśli masz jakieś pytania możesz napisz do mnie w każdej chwili.

Mam nadzieję, że cię widzieć.

Bądź silny, a Bóg was błogosławi.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)