Blog (85)
Komentarze (755)
Recenzje (0)
@PREZESKICWesołych Świąt Wielkanocnych 2018

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2018

31.03.2018 17:38

Z okazji świąt Wielkiej Nocy chciałbym życzyć wszystkim Czytelnikom serwisu Dobreprogramy.pl dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń. Niech te święta będą dla Was okazją do spędzenia czasu z rodziną i odpoczynku.

648363

Oczywiście wpis z samymi życzeniami to nie w moim stylu, więc mam dla Was jeszcze parę polecanek. Jeśli szukacie jakiś rymowanych życzeń wielkanocnych możecie zajrzeć tutaj. A jeżeli poszukujecie jakieś ładnej wiosennej tapety to polecam Wam serwis Tapeciarnia.pl, gdzie znalazłem to piękne zdjęcie:

648365

Dodatkowo nie wiem, jak u to wygląda u Was, ale mnie w święta często nachodzi chęć do pogrania w jakąś dobrą grę. Tym razem postanowiłem powrócić do darmowego tytułu SuperTuxKart, który niedawno otrzymał aktualizacje. O tej grze dostępnej na komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartphony z systemem Android przeczytać możecie więcej w moim wpisie z cyklu Darmowe gry na PC. A jeśli zamiast grać wolicie poczytać książkę, posłuchać muzyki czy obejrzeć film to zachęcam Was do zapoznania się z moim cyklem dotyczącym legalnego dostępu do kultury za pomocą internetu, którego pierwszy odcinek znajdziecie klikając tu.

Tak więc miłej lektury i jeszcze raz wesołych świąt.

Źródła grafik:

[1] https://pixabay.com/en/easter-easter-bunny-easter-nest-2147243/

[2] https://www.tapeciarnia.pl/tapeta-kepki-barwnych-krokusow 

Hobby
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)