Blog (359)
Komentarze (10k)
Recenzje (37)

Hot Zlot 2016 - kilka znanych  prawd

@Shaki81Hot Zlot 2016 - kilka znanych prawd01.08.2016 23:20

Za chwilę zaczynam urlop. Na czas wakacji trzeba by zawiesić poważne tematy i trochę się "odmóżdzyć", po całym roku chyba człowiekowi się należy. W zeszłym roku na podstawie dekalogu powstało 10 przykazań dobrego Hotzlotowicza. W tym roku mam coś podobnego. Zapraszam wiec na krótki wpis, do którego zasad powinien zastosować się każdy HotZlotowicz:)

Jak to miło powspominac zeszłoroczny HZ
Jak to miło powspominac zeszłoroczny HZ

Sześć Prawd Hot Zlotu

  1. Hot Zlot jest tylko jeden i jest nie podrabialny
  2. Na Hot Zlot zaproszenia rozsyłane są sprawiedliwe, a kto w to wątpi ten się myli
  3. Są trzy osoby ojców pomysłodawców HZ - Krogulec, Cebula i Lisek
  4. Hot Zlot jest dla ludzi i trzeba się z niego cieszyć
  5. Hot Zlot jest nieśmiertelny
  6. Hot Zlot dla użytkownika portalu jest potrzebny jak powietrze

Było zabawnie (chyba), to teraz teochę poważniej. Niestety nie ma ludzi idealnych. Podczas pobytu na kilku ostatnich HotZlotach zauważyłem, że nasi użytkownicy (zwłaszcza ci młodsi "stażem hotzlotowym" mają co nieco za uszami a najbardziej:

Kilka grzechów hotlotowicza

  1. Patrzenie z góry na innych hotzlotowiczów - niestety i takie przypadki zauważyłem, trafił się osobnik, który twierdził, że jest no nie wiem lepszy bo więcej postów na forum
  2. Pożądanie gadżetów - chyba odwieczny problem dla niektórych - ile by tych gadżetów nie zdobyli to i tak będą kombinować jak by tu więcej zdobyć
  3. Poszukiwania nieśmiertelnej latarki - od pamiętnego HZ w Charlocie (rok 2011) co roku wraca jak bumerang temat latarek GG, wg mnie temat dawno zamknięty, ale niestety w dalszym ciągu ponawiany.
  4. Nie stawianie się na sesjach - niestety plaga kilku ostatnich lat, nie pamiętam już sesji gdzie byli wszyscy uczestnicy HZ, zawsze trafi chociażby jedna czarna owca, która nie pojawi się na sesji.

Nie są to jakieś nagminne przypadki, ale niestety się zdarzają. Mam nadzieje, że w tym roku będziemy się wystrzegać takiego zachowania.

-----

No dobra, skoro ma być na luzie to nie będzie mojej nieśmiertelnej regułki na koniec:)

Pozdrawiam Shaki81

SprzętHobby
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)