Blog (5)
Komentarze (1)
Recenzje (0)

Pocket (read it later ) - Gdy znajdziesz coś i chcesz przeczytać to później.

Strona główna@techmagiaPocket (read it later ) - Gdy znajdziesz coś i chcesz przeczytać to później.
20.07.2012 13:30

Ile razy brakowało ci czasu aby przeczytać jakiś tekst czy obejrzeć jakieś wideo w internecie, a później miałeś problem z odnalezieniem tych treści? Mi zrażało się to często, mimo że próbowałem ratować się zapisywaniem sesji w swojej przeglądarce. Teraz znalazłem aplikacje która pozwoli mi rozwiązać ten problem.

getpocket.com
getpocket.com

Jakiś czas temu twórcy read it later zaprezentowali odświeżoną wersje tej usługi pod nową nazwą Pocket. Aplikacja pozwala zapisywać treści z internetu tak abyśmy mogli powrócić do nich później. Dostępna jest nie tylko w przeglądarce ale też na androidzie i ios. Nieważne na jakim urządzeniu znalazłeś interesujący cię artykuł, możesz do niego powrócić w każdej chwili z dowolnego urządzenia. Wersja mobilna jak i na komputery stacjonarne wygląda schludnie i elegancko, obsługa na każdej z platform jest prosta i intuicyjna.

Bardzo podoba mi się sposób zapisywania w przeglądarkach. Autorzy dali nam do dyspozycji link który dodajemy do swoich zakładek. Teraz przebywając na stronie którą chcemy zapisać wystarczy że wciśniemy ten link a strona zostanie do dana do naszego zbioru, a o powodzeniu procesu powiadomi nas ładna grafika. Wszystko w parę sekund i bez opuszczania danej strony.

pocket +
pocket +

Pocket to aplikacja która ułatwia nam codzienne korzystanie z internetu. Sprawia że już nigdy nie będziesz miał problemu z odnalezieniem strony na której znalazłeś coś interesującego , pozwala dzielić znalezione treści na wszystkie nasze urządzenia. Pocket na stałe zagościł w gronie moich niezbędnych aplikacji.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)