Blog (59)
Komentarze (261)
Recenzje (1)
@tomekbRozpoczynamy współpracę z x-kom.pl

Rozpoczynamy współpracę z x-kom.pl

20.10.2017 19:55, aktualizacja: 24.10.2017 11:37

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę ze sklepem x-kom.pl i pierwsze jej efekty zaczną być widoczne juz za moment. Zauważyliśmy, że decyzje dotyczące zakupu sprzętu komputerowego, notebooków, smartfonów i innych gadżetów nie należą do prostych i budzą duże zainteresowanie wielu czytelników. Grupa na forum poświęcona pytaniom co kupić należy do jednej z bardziej aktywnych, a nasz ostatni konkurs na najlepsze konfiguracje do 3000 zł przerósł wszystkie oczekiwania.

633882

Z tego też powodu postanowiliśmy poszukać partnera, który zjadł na tym zęby i jakoś wyjątkowo po drodze okazało się nam być ze sklepem x-kom. Dzięki ich uprzejmości będziemy otrzymywać zestawienia najlepiej sprzedającego się sprzętu w różnych kategoriach, co mamy nadzieję dla jednych może okazać się cenną wskazówką, a dla innych interesującą ciekawostką. Właśnie opublikowaliśmy pierwsze takie zestawienie najlepiej sprzedających się notebooków w ciągu ostatniego miesiąca.

Oprócz tego, będziemy Was informować o ciekawych nowościach i promocjach, pracownicy x-kom pojawia się u nas na forum (będą używać specjalnie oznaczonego konta, liczymy że przywitacie ich ciepło) i mamy nadzieję, że dzięki ich obecności skorzysta wielu użytkowników. Założyliśmy też specjalną grupę poświęconą promocjom i rabatom w x-kom.pl, która może szczególnie przypaść do gustu łowcom okazji.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek dalszych atrakcji!

Sprzęt
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (66)