ACDSee Photo Studio Home ACDSee Photo Studio Home 2021 24.0.0.1671

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ACDSee Photo Studio Home to bardzo dobry program do zarządzania zdjęciami i innymi multimediami.

Program ma system rozpoznawania twarzy na zdjęciach i pozwala je grupować i przeszukiwać na tej podstawie. Ponadto możesz dodawać własne etykiety, oznaczając miejsca, zwierzęta i zawartość zdjęć i filmów. Zdjęcia z oznaczonymi miejscami możesz przeglądać na mapie. Wybrany folder lub grupę zdjęć możesz wyświetlić jako pokaz slajdów.

ACDSee Photo Studio Home ma rozbudowany tryb widoku zdjęć, w którym można je dowolnie sortować, grupować i przeszukiwać. Ponadto w programie znajduje się niemal profesjonalny edytor, w którym przeprowadzisz prosty retusz, poprawisz kolory i oświetlenie oraz dodasz ramki, napisy i efekty.

Ponadto ACDSee może połączyć się z chmurą, gdzie możesz przechowywać kopie zdjęć.

By uruchomić wersję próbną, musisz mieć konto ACDSee. Do niego zostaną przypisane twoje licencje, jeśli zdecydujesz się kupić program tego producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!