ALLConverter PRO ALLConverter PRO 2.3

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ALLConverter PRO to polskie narzędzie służące do konwersji multimediów oraz zgrywania na dysk komputera zawartości nośników DVD z filmami. Jego zaletami są szybkość działania oraz prosta i intuicyjna obsługa.

Program umożliwia konwersję pomiędzy niemal wszystkimi najpopularniejszymi formatami wideo. Daje on również możliwość łatwej zmiany podstawowych parametrów konwertowanego dźwięku oraz obrazu. Dostosujemy dzięki nim częstotliwość dźwięku, liczbę kanałów, wybierzemy odpowiedni dekoder audio/wideo oraz ustalimy wartości bitrate i głośności, zdefiniujemy rozmiar i proporcje obrazu czy też standard nadawania sygnału (PAL lub NTSC). Narzędzie potrafić konwertować w jednej sesji wiele multimediów umieszczonych na liście, a także łączyć je w jeden plik.

Poza tym ALLConverter PRO pozwala na kadrowanie obrazu, rotację o zadany kąt i wycinanie wybranego fragmentu filmu. Nie zabrakło również funkcji nakładania na obraz znaków wodnych (niestety dostępnej tylko w zarejestrowanej wersji programu). Z powodzeniem program wykorzystywany może być do dodawania na obraz zewnętrznych napisów. Oferuje on także funkcję zgrywania pełnej zawartości filmu z płyty DVD na dysk, a także opcjonalnie jedynie ścieżki dźwiękowej.

ALLConverter PRO obsługuje takie formaty multimedialne jak DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, VOB, DVD, ASF, SWF, MP3, VCD, SVCD, MKV, OGG, M1V, M2V, AAC, AC3, MP2, WAV, WMA i inne, pozwalając przy tym na konwertowanie multimediów do plików, które odtworzone mogą być na przenośnych playerach, smartfonach, stacjonarnych odtwarzaczach DVD lub konsolach do gier.

Uwaga!

  1. Wersja testowa nie posiada większych ograniczeń funkcjonalności. Poza zablokowaną funkcją nakładania znaków wodnych na obraz, co jakiś czas wyświetlane jest przypomnienie o tym, że korzystamy z wersji testowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty i przejrzysty interfejs, szybki w działaniu
Płatny, interfejs odbiega od standardowych
ocena użytkownika
19.07.2016 21:58 • Recenzja do wersji 1.3

Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się, że musiałem przekonwertować jakiś film z jednego formatu na inny. Za każdym razem szukałem jakiegoś odpowiedniego programu i zawsze było jakieś ale. A to nie obsługiwał formatu, który potrzebowałem, a to konwersja trwała bardzo długo, a to znalazł się program który obsługiwał tylko 2-3 konkretne formaty, a to był płatny. I tak dalej i tak dalej.

Jakiś czas temu odkryłem właśnie ten program i okazało się że rozwiązuje on w 100% wszystkie problemy, o których wspominałem powyżej. Pomimo nieco niestandardowego interfejsu nauka obsługi trwała jakieś pół minuty. Szybkie rozeznanie w menu i już można było zacząć działać. Miłym zaskoczeniem była szybkość konwersji. Po nieudanych próbach z innymi obawiałem się, że konwersja będzie trwała w czasie rzeczywistym, a tu (w przypadku niektórych formatów) 2 godzinny film konwertował się niecałe 15 minut.

Kolejnym miłym zaskoczeniem była mnogość obsługiwanych formatów, których nie jestem w stanie teraz wymienić z głowy bez otwierania programu. Większość z nich jest podana powyżej w opisie programu. Podsumowując program ten (nawet w wersji free) mogę polecić każdemu użytkownikowi. Początkujący szybko upora się z konwersją, a zaawansowany pochwali pogram za mnogość dodatkowych opcji. Polecam.