r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AVS Document Converter 3.1.1.244

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

AVS Document Converter to przydatny i obsługujący wiele formatów konwerter dokumentów, za pomocą którego szybko i bez problemu przeniesiemy ważne dokumenty z jednego formatu do innego, wybranego przez nas.

Galeria programu

Dzięki przejrzystemu i atrakcyjnemu interfejsowi, nawet początkujący użytkownik komputera poradzi sobie z jego obsługą, szczególnie dzięki temu, że dostępna jest polska wersja językowa. Aplikacja odczytuje w zasadzie wszystkie najczęściej spotykane formaty dokumentów, sama zaś pozwala na konwersję do następujących formatów: PDF, DOC, DOCX, HTML, ODT, RTF, TXT. Dodatkowo dostępne są opcje zapisu pliku końcowego jako obraz lub eBook. Każdy format posiada osobny zestaw opcji z nim powiązanych, które możemy skonfigurować.

Przed samym procesem konwersji, możemy dokonać w dokumencie pewnych zmian, takich jak zabezpieczenie pliku hasłem, ograniczenie w możliwości modyfikacji dokumentu czy też automatycznie skompresować duży plik do archiwum ZIP. Sama konwersja trwa stosunkowo krótko, aczkolwiek jest to oczywiście uzależnione od wielkości pliku wejściowego.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu jest w pełni funkcjonalna, ale na plikach wynikowych umieszcza znak wodny producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.