r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AVS Document Converter 4.0.4.254

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AVS Document Converter to przydatny i obsługujący wiele formatów konwerter dokumentów, za pomocą którego szybko i bez problemu przeniesiemy ważne dokumenty z jednego formatu do innego, wybranego przez nas.

Galeria programu

Dzięki przejrzystemu i atrakcyjnemu interfejsowi, nawet początkujący użytkownik komputera poradzi sobie z jego obsługą, szczególnie dzięki temu, że dostępna jest polska wersja językowa. Aplikacja odczytuje w zasadzie wszystkie najczęściej spotykane formaty dokumentów, sama zaś pozwala na konwersję do następujących formatów: PDF, DOC, DOCX, HTML, ODT, RTF, TXT. Dodatkowo dostępne są opcje zapisu pliku końcowego jako obraz lub eBook. Każdy format posiada osobny zestaw opcji z nim powiązanych, które możemy skonfigurować.

Przed samym procesem konwersji, możemy dokonać w dokumencie pewnych zmian, takich jak zabezpieczenie pliku hasłem, ograniczenie w możliwości modyfikacji dokumentu czy też automatycznie skompresować duży plik do archiwum ZIP. Sama konwersja trwa stosunkowo krótko, aczkolwiek jest to oczywiście uzależnione od wielkości pliku wejściowego.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu jest w pełni funkcjonalna, ale na plikach wynikowych umieszcza znak wodny producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #1 29.10.2017 06:40

Z chęcią bym go sprawdził ale brak wersji na Linuksa, no i jeszcze licencja.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.