r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AZ Screen Recorder - No Root

Strona główna Android Multimedia Nagrywanie pulpitu

AZ Screen Recorder - No Root to przydatne narzędzie do nagrywania obrazu z ekranu naszego urządzenia. Pozwala w prosty sposób tworzyć klipy prezentujące konkretne aplikacje czy też części systemu.

Co bardzo ważne, aplikacja do działania nie wymaga uprawnień roota. Niestety będzie działała jedynie z Androidem 5.0 i nowszym. Po jej uruchomieniu na ekranie pojawi się podręczne menu, które pozwoli rozpocząć nagrywanie, bądź też zrobić zrzut ekranu. Jakość nagrania, prędkość, orientację, bit-rate czy też dostęp do dźwięku ustalimy z poziomu ustawień.

Opcji konfiguracji jest sporo i pozwolą dopasować nagrywane wideo do naszych potrzeb i możliwości urządzenia. Aplikacja zapisuje filmy w pamięci telefonu, bądź tabletu, niestety nie wspiera kart pamięci. Materiał możemy obejrzeć i udostępnić za pomocą programów w menu udostępniania.

Wszystkie najważniejsze opcje w AZ Screen Recorder dostępne są za darmo. Za premium musimy dodatkowo zapłacić. Aplikacja sprawdza się przede wszystkim jako narzędzie do nagrywania krótkich sekwencji z obrazem z naszego urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.