reklama

Acrobat 9 pod koniec czerwca?

Strona główna Aktualności

O autorze

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Adobe przygotowuje się do wydania wersji 9 programu Acrobat. Premiera ma mieć miejsce pod koniec czerwca.

Wersja Professional, czyli zaawansowane narzędzie do tworzenia dokumentów PDF, zostanie wzbogacona o zestaw funkcji umożliwiających współpracę z innymi aplikacjami. Wiadomo już, że nowa wersja Acrobata Professional będzie miała możliwość generowania dokumentów PDF z plików 3D utworzonych przez aplikacje takie, jak AutoCAD. Program zostanie również wzbogacony o możliwość współpracy z innymi aplikacjami przy tworzeniu dokumentów z użyciem centralnego serwera. System ma być podobny do uruchomionego w poniedziałek testowego serwisu Photoshop Express, opartego o www.

Niestety, plany Adobe dotyczące implementacji obsługi edytowalnych formularzy w Acrobat Standard Edition na razie ograniczają się jedynie do wersji dla Windows. Dla użytkowników innych systemów funkcja ta będzie dostępna jedynie w wersji Professional (droższej).

Dokładne informacje dotyczące nowego wydania Acrobata nie są jeszcze znane. Oficjalnych danych dotyczących tego wydania spodziewać się można w najbliższych tygodniach.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama