r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Acrobat 9 pod koniec czerwca?

Strona główna Aktualności

O autorze

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Adobe przygotowuje się do wydania wersji 9 programu Acrobat. Premiera ma mieć miejsce pod koniec czerwca.

Wersja Professional, czyli zaawansowane narzędzie do tworzenia dokumentów PDF, zostanie wzbogacona o zestaw funkcji umożliwiających współpracę z innymi aplikacjami. Wiadomo już, że nowa wersja Acrobata Professional będzie miała możliwość generowania dokumentów PDF z plików 3D utworzonych przez aplikacje takie, jak AutoCAD. Program zostanie również wzbogacony o możliwość współpracy z innymi aplikacjami przy tworzeniu dokumentów z użyciem centralnego serwera. System ma być podobny do uruchomionego w poniedziałek testowego serwisu Photoshop Express, opartego o www.

Niestety, plany Adobe dotyczące implementacji obsługi edytowalnych formularzy w Acrobat Standard Edition na razie ograniczają się jedynie do wersji dla Windows. Dla użytkowników innych systemów funkcja ta będzie dostępna jedynie w wersji Professional (droższej).

Dokładne informacje dotyczące nowego wydania Acrobata nie są jeszcze znane. Oficjalnych danych dotyczących tego wydania spodziewać się można w najbliższych tygodniach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.