AdVenture Capitalist

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Czasem człowiek wybitnie nie ma co zrobić z wolnym czasem i szuka jakiejś gry, która bez reszty by go pochłonęła, najlepiej darmowej. Bezpłatny projekt AdVenture Capitalist idealnie się w tym przypadku sprawdza. Tytuł reprezentuje ten ciekawy nowy nurt gier dla każdego, w którym chodzi przede wszystkim o klikanie i wpatrywanie się w ekran monitora. W tym przypadku patrzymy, jak stale rośnie nam stan konta w banku.

Wcielamy się w początkującego kapitalistę, który chce zostać wielkim potentatem. Ambitne plany zakładają nawet otworzenie działalności na Księżycu, a potem Marsie, na co jednak wpierw trzeba uzbierać morze gotówki na Ziemi. Rozpoczynamy niepozornie, od kupna stoiska z lemoniadą. Potem dokładamy kolejne, środki inwestujemy w myjnie samochodowe, pizzerie i różne inne biznesy, coraz droższe.

Z czasem okazuje się, że mamy pod sobą całą masę pracowników. Szef sam przecież nie będzie we wszystko klikał. Rozejrzycie się również za alternatywnymi metodami zwiększenia przychodu. Projekt wciąga jak diabli, do tego zaś jest stale rozwijany. Z okazji każdego bardziej popularnego święta, twórcy przygotowują liczne akcje towarzyszące poszczególnym wydarzeniom. Nastawcie się na drogą stratę czasu...

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!