Adobe Edge Animate CC 4.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Adobe Edge Animate to godne uwagi narzędzie dla webmasterów, służące do tworzenia animowanych i interaktywnych elementów dla stron internetowych.

Oprogramowanie pomimo dużej prostoty obsługi charakteryzuje się ogromnymi możliwościami. Nawet początkujący i niedoświadczeniu webmasterzy mogą przy jego użyciu tworzyć efektowne elementy stron internetowych. Do tworzenia różnego rodzaju animacji, ruchomych logo czy bannerów itp. wykorzystywane są możliwości jakie niosą ze sobą technologie webowe HTML5, JavaScript oraz CSS3. W porównaniu do innych rozwiązań (Flash i Silverlight) stworzone przy pomocy Adobe Edge Animate projekty działają szybciej i co istotne, nie wymagają znacznych partii zasobów systemowych oraz są poprawnie wyświetlane na urządzeniach mobilnych.

Sposób obsługi, jak również sam interfejs graficzny programu nawiązuje do innych narzędzi tego producenta. Projektowanie animacji odbywa się za pośrednictwem osi czasu, na której umieszczamy poszczególne obiekty, klatki, konfigurujemy czas wyświetlania oraz wiele innych parametrów. Animacja obiektów w obrębie projektu wykorzystuje style CSS3 oraz bardzo popularną aktualnie bibliotekę jQuery.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Zarówno do pobrania, jak również uruchomienia oprogramowania wymagany jest Adobe ID, który bezpłatnie zarejestrować można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 31.08.2013 18:24

Wsparcia dla XP? Rozumiem, że wszystkim zależy na stabilności systemu.. ale jak Pan chcesz na amidze odpalać narzędzia służące do tworzenia arcydzieł to co się dziwisz? Muszą też napędzać w jakiś sposób gospodarkę zmuszając nas do zakupu sprzętu wykorzystują technologię .. ale bez przesady.. XP..

Pomocnik Portalowy   2 #3 02.12.2012 17:37

Droga Redakcjo.
Ile Ten Program Ma MB???

  #2 09.10.2012 09:57

Jak czytam, że coś działa szybciej u Adobe to ja się pytam na jakim sprzęcie? Raz kiedyś zainstalowałem program, który miał rzekomo działać szybciej niż jego poprzednik. Oni po prostu zapominają dopisywać "na 12-sto rdzeniowym procku". To tak jak z programami dla profesjonalistów. U nich programy działają bo wiedzą czego nie robić by nie zwiesić systemu. To ma działać nie zależnie co się naciśnie na klawiaturze.

  #1 26.09.2012 22:11

wydaje mi się że nie ma wsparcia dla XP